Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmentette az életemet, miért? Egy 28 éves férfi képes lenne szeretni még ezen után is?

Figyelt kérdés

Csináltam 2 barátnőmmel egy hatalmas hülyeséget, ami akár azzal is végződhetett volna, hogy mind a hárman meghalunk.

Van egy férfi, aki idősebb nálam (Ő most lett 28, én 17 vagyok) és vonzódom hozzá, még sosem éreztem ezt senki iránt, de csókon kívül nem történt semmi (tapasztalatlan vagyok). Azt gondoltam, hogy csak szexet akar, hisz mi mást akarna egy olyan férfi, mint Ő... De már aludtunk együtt háromszor is és nem történt semmi.

Erre ma a legnagyobb káosz közepén Őt hívtam fel, fogalmam sincs, hogy miért, mikor pénteken volt a szülinapja és nagyon összevesztünk. Jó, igazából az összes kocsikulcsát megfogtam és rájuk engedtem a vizet, annyira haragudtam rá, mert gyerekesnek gondolt.

Ma pedig bebizonyítottam, hogy tényleg az vagyok és borzasztóan meggondolatlan. De segített, egy szó nélkül, azonnal ott volt.

Nem tudom, hogy miért, mikor én legutóbb szörnyen viselkedtem vele és közöltem, hogy nem akarom soha többet látni, meg még elég durva dolgokat a fejéhez vágtam.


Nem értem, hogy mit lát bennem... Bárkit megkaphatna, én meg tök átlagos vagyok, ráadásul hisztis is...


2015. ápr. 26. 17:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaaaajj, édesem. Kis aranyos :)
2015. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

17 évesen tényleg ekkora hlye vagy?! Én képen is töröltelek volna, ha tönkreteszed a kocsikulcsomat (pláne a riasztó miatt), de ha nem, biztos lehetnél benne, hogy kifizettetem veled javítást. Max. addig sz.psz, ha máshoz nem értesz, pl. munka.


Bár, nekem 14 évesen is több eszem volt...

2015. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!