Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom szulei miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szulei miert nem beszelnek velem?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, baratom 19. Fel eve vagyunk egyutt, sokszor voltunk mar egymasnal, az en Edesanyam nagyon szereti a baratomat. Nagyon sokat beszel vele, vacsorara is hivja mindig ha itt van, meg is bizik benne. Ellenben, az o szulei, nem szolnak hozzam egy szot sem

Volt egy vicces sztori, mikor leestem a lepcson naluk, Edesanyja latta, akkor par mondatot beszeltunk, de nem sokat. Mikor megyek hozza, koszonok a szuleinek, visszakoszonnek, es ennyi. Mikor megyel, megint csak koszones.. Nagyon zavar, mert az elozo baratom Anyukajaval olya jo viszonyban voltam, hogy még egy kisebb nogyogyaszati gondomat is neki mondtam el eloszor. Nogyogyaszhoz is el jott velem, vasaroltunk, stb stb..

Egyebkent eleg felenk vagyok, visszahuzodo, nehezen tudok beilleszkedni, de ha kerdeznek, normalisan valaszolok.

Mikor eloszor baratomnal voltam, bemutatkoztam anyukajanak, o is, es vege.. Annyit sem kerdezett, hogy mennyi idos vagyok, vagy hogy egyaltalan honnan jottem, ki vagyok mi vagyok. Nagyon zavar, mit lehet tenni?


2015. ápr. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek :(. Kérdezd meg a barátodat, hogy mennyire bírnak a szülei.
2015. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy mi a velemenyuk rolam, baratom elmondasa szerint, annyit mondtak csak, hogy nem is mondta, hogy ilyen szép baratnoje van. Ennek én orulok, bar jobban orulnek, ha konkretabb velemenyt alkotnak.
2015. ápr. 26. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha te próbálnál beszélgetést kezdeményezni? Vagy együtt vacsoráznátok, ilyesmi? Csak megnyílnának neked.
2015. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, nagyon keveset - pár szó - beszélünk.


Zavar, mert próbálok nyitni, de ők ilyenek, el kell fogadnom. Én is csendesebb vagyok...


Szrd le, mást nem tehetsz, ők nem fognak változni, és erőszakkal társalogni meg irtó gáz, és visszatetsző.

2015. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kivétel nélkül mindig jól kijöttem a szülőkkel. Pedig nagyon csendes vagyok sőt még beszédhibás is szóval az első bemutatkozás nálam mindig horror. Képzelhetitek, hogy ki akarna olyan fiú udvarlót a lányának aki " fogyatékos " ráadásul még meg is szentségteleníti a lányukat de mégis sikerült jól kijönnöm az összes szülővel eddig. Én inkább ilyen viszonyra vágyom, hogy ne kelljen sokat társalogni mivel amúgy sem értek nagyon szót a nálam idősebb korosztállyal. Mivel jóban voltam a szülőkkel már odáig fajult, hogy a kapcsolatunkra is kihatott. Ott akkor megfogadtam, hogy nem fogom elhamarkodni ezt az egész dolgot és kicsit távolságtartó leszek és inkább legyünk együtt ( inkább nálam ) és ha már ott tart a viszony, akkor költözzünk össze. Háromszor vittem haza lányt és eléggé kellemetlen szituk voltak mindig kérdezgették stb. Szerintem egy idegen embernek nem sok köze van az első pár találkozáskor, hogy ki is az udvarló mi is az. Ahogy telik az idő a lányuk úgyis véleményt fog alkotni utána pedig szépen lassan jöhetnek az összejövetelek. Szerintem így kéne ennek lennie nem egyből fejest ugrani az " ismerkedésbe".
2015. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!