Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így gondolhatja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondolhatja? Komolyan vannak olyan pasik, akiket nem zavar plusz 5-6 kiló, és ezt nem is rejtik véka alá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy modell alkat, de arányos vagyok. Homokóra alkatom van, a feleslegem a fent említett mennyiségű. Egyik testrészem se kiugróan nagy, a felesleg hála égnek egyenletesen oszlik el rajtam. Régebben sokat mozogtam, nem folyok szét sehova, egyszerűen mostanság ilyen az alkatom. (iskola, korábbi stressz, motivációvesztés). Nincs ebből adódó egészségügyi problémám.


Tervezek fittebb lenni, de mostanság teljesen jól érzem magam a bőrömben :) Valószínűleg azért is, mert a párom nagyon imád, mindig dicsér, a szexuális életünk... hát nem is tudom mi a legjobb jelző erre... csodálatos, élménydús, sok új dolgot próbálunk ki együtt, tudunk beszélni is róla, stb. Komolyan minden megvan benne, amiről sokan csak álmodhatnak, szerencsésnek érzem magam.


Korábban is kaptam már pozitív visszajelzéseket, de sosem hittem el igazán, hogy igazat mondanak, maximum nem akarnak megbántani.


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Férfiak, nők válaszát, véleményét, tapasztalatát szívesen fogadom.

Szép napot nektek!



2015. ápr. 27. 07:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem a suly a lenyeg, hanem az hogy mennyi zsir van rajtad.


nem irtad hany eves vagy, de 30-35 eves kor felett rohamosan elkezd megvaltozni az anyagcsere, amit addig buntetlenul megtehettel az utana mar csak eros hizas mellett fog menni.


Eppen ezert van ertelme mar fiatalabb korban is odafigyleni a kajara es sportolni.

2015. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Hát, rajtam olyan 7 kg plusz van (nagyjából), amikor a barátommal megismerkedtem, akkor sem voltam nádszál 53 kg-vel, de most 60 kilósan sem nagyon látok különbséget (163 centi vagyok). Nem a hasamra megy a zsír, az még így is teljesen lapos, keskeny derék, két kézzel simán át lehet fogni. A zsír inkább fenékre és kicsit combra megy, ami szerintem határozottan jól áll :D Mostanság a párom, ha kijövök a zuhany alól egy szál semmiben csak áll és néz, és olyankor mondja- mert azért néha emlegetem, hogy nem ártana leadni legalább 5 kilót-, hogy eszembe ne jusson fogyózni. Azért, ez nem csak löttyedt zsír, bár nem sportolok kifejezetten, azért relatíve aktív életmódot élek, ha mást nem, naponta futok a busz után, meg lépcsőzök egy csomót, amikor nem működik a lift a házban. De a lényeg, hogy ez a plusz sok kiló nem csak úgy löttyedten, narancsbőrrel van rajtam, hanem még így is feszes, formás, nőies.


Most ezt nem azért mondom, hogy fényezzem magam, hanem hogy lásd, a nőknél azért néha jót tud mutatni a kis "felesleg" (azért, + 5-6 kg szerintem még nem vészes). A pasik nagy részére úgy alapból sokkal nagyobb hatással van, ha nőies formákat lát, tudod, kerek csípő, keskeny derék, párnázott keblek. Ez mindig sokkal előnyösebb, mintha meg lehet számolni a bordáidat, és a csípőd szinte átszúrja a bőröd. Persze, van, akinek ez tetszik, nem azért, de a legtöbben nem utasítanának vissza egy nőies, nem kövér, csinos lányt, csak mert a zsánerük a nagyon vékony.

2015. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (#4), köszönöm neked is további szép napot :)

Nekem tetszik a barátnőm :P másnak...lehet másnak is, de nem osztom meg senkivel :D

Neked is kellenes extrákat :P


Szerintem az a jó hozzáállás ami neked van, hogy azt csinálod amit szeretnél de nem viszed túlzásba és teszel az egészségedért...

Sok pasi attól mászik a falra ha a barátnője elégedetlenkedik magával...


A média miatt sokan a papír zsebkendő zabáló szolárium szökevényekre vágynak...hát egy nő nem attól nő, hogy éhen hal :D

A szülés után akkor ezeket mind elhagyják? :O


Ja és még leírnám, hogy az angol tanárom szerintem olyan kb 120 kilós nő lehetett, ugye ami elég komoly túlsúly...de mégis tarolt a kisugárzásával...állandóan mosolygott, jó kedve volt, pörgött kedves rendes normális aranyos nő volt...szóval lehetsz te bármennyire szép ha a megfelelő belső nincs meg :) mondjuk sokak még a "szép", de buta, unatkozó nőkre is rárabolnak...szóval azokra is van kereslet...

2015. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az nem felesleg....
2015. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejön egy pár kiló plusz mint a kevesebb. Én is nagyon imádom a barátnőm ezėrt. Szinte tökéletesen arányos, ki van simûlva.Így szerintem jobban kijön a nőiesség mint a vékonyaknál. Csak hát a média ontja a girhesebbnél , csontosabb csajokat. Én rosszul vagyok mikor olyat látok mint Angelina Joli.
2015. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Tényleg, nem zavar.
2015. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

# 10/16

Igen, a kisugárzás valóban nagyon fontos! Amúgy én nem a duciságot jöttem reklámozni, csak érdekelt idegenek véleménye :D Tehát örülök hogy ezt megragadtuk... Lehet valaki modell alkatú, ha keserű és utálja magát meg az életet.. és lehet valaki jó kisugárzással ducin is nagyon vonzó nő. Magam is találkoztam már ilyennel, jó látni sugárzó nőket. Kilótól függetlenül :)


# 11/16

Nem tudom mennyi a zsír rajtam, nem mérték egy ideje, de van persze :D



# 12/16

Hát ha rajtad szerinted 7 van, akkor lehet hogy rajtam több is :D De én sosem szerettem nagyon vékony lenni. Ez nem azt jelenti hogy kövérség fétisem van :D egyszerűen jól érzem magam a bőrömben kicsit teltebben is. De a kövérség kiakasztana... az biztos :D Ezért is próbálok tenni ellene, és fenntartani egy telt, de egészséges testet és alakot :) Örülök, hogy ennyire elégedett vagy magaddal, sok nőnek kéne így éreznie magát, ahogyan te érzed magad!!! :)


kiadsam333

Nem is baj ha mindenféle emberre van kereslet, így találhat párra mindenki :D Hát a pasizással nekem sose volt gondom, így igazából már látom ezekre a példát, aminek örülök is.

Valóban, a média nagyon nagy hatással van ránk. Nézzünk csak vissza, az utóbbi száz évben mennyi nő és férfiideál volt.. A kövértől az anorexiásra fogyottig minden volt már... Nem is baj, én sose hitegettem magam, hogy mindenkinek tetszeni kell, a világ nem ilyen :D A pasizással sose volt gondom, ha akartam lett, ha kinéztem valakit és éreztem h egy hullámhosszon vagyunk össze is jött. Úgyhogy csak nem lehetek akkora csődtömeg.

Boldogság látni, hogy ilyen sokfélék vagyunk, és mégis tudjuk szeretni egymást :) Hajrá szerelmesek! :D



# 14/16

Hát azért felesleg :) A mai ideál szerint akkor lehet h 20 kiló is van rajtam, mert 50 kilónak kéne lennem :D Ezek szerint neked is tetszenek a teltebb hölgyek, örömmel hallom :)


# 15/16

Na látod ezzel én is így vagyok.. Mindig is furcsálltam, de sose tetszett akin semmi fölösleg :D látom hogy szép kidolgozott a teste, de engem altájon nem mozgat meg, hiába kockahas meg ilyenek.. Persze a kövér pasik se jönnek be.. Pár kiló fölös, és egy kis izom, nagy hát, szakáll... álom :D (ilyen a párom is)

2015. ápr. 27. 21:06
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen jön be.

[link]

2015. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Be kellene látni végre, hogy a zsírháztartás és az ösztrogén kölcsönhatása nem viccből jött létre. Egy nő akkor egészséges, ha van rajta némi zsír. Nem a hurkákra gondolok, hanem a szögletes, férfias formákat lekerekítő, láthatatlan zsírrétegre.
2015. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18. Az de szép!!! Pont ilyen alakja van a barátnőmnek. Csak még plusz vöröses szőke. Csodálatos.
2015. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!