Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak valakivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak valakivel, ha megfenyegetett többször is?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon elegem van már belőle, a lakásából, a családjából. egyszerűen utálok mindent, ami hozzá kapcsolódik. Tart már kb. 1 éve ez az egész. Nagyon bunkó velem, de amikor érzi, hogy már menekülnék, átváltozik szerető társ lesz belőle. 1-2 napig.


olyanokat mond pl. hogy állt-e már bennem meg kés. mert ha nem, akkor majd megtudom, ha valaha mással lát. Vagy hogy a temetőből nézem majd, hogy anyum jár az ő tárgyalására :(( és ezek még csak a nem annyira vészesek.


Tényleg úgy érzem, hogy képes is lenne rá. Már rettegek mellette egész nap, de nem bírom már idegileg :(((


2015. ápr. 27. 13:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

léptem és megtettem kb. 1 héttel ezelőtt. Megbeszéltem anyuval, aztán vele is. El se tudjátok képzelni, milyen jó érzés.

Az már nem annyira, hogy hétvégén 15 percenként hívogatott és ez azóta is így van. Minden nap látni akar, vissza akar szerezni. Meg is mondta, hogy nem száll le rólam soha :(( El is jön egy csomószor. És addig beszéli a hülyeséget, hogy már kezdem azt érezni, én vagyok a bunkó, amiért cseppet sem vagyok rá kíváncsi.

2015. máj. 6. 10:33
 22/27 acelsziv ***** válasza:
Megleptél, de gratulálok a döntésedhez főleg ahhoz, hogy volt bátorságod meglépni. Ha ugat neked csak gondolj arra: Ez egy elmebeteg ember és nem számít semmi amit mond. Ha meg sokat ugrál jelentsd fel zaklatásért.
2015. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Remek Nő vagy! Ne add fel! NINCS miért rosszul érezned Magad! És ne dőlj be neki! Ha telefonál, nyomd ki, ne vedd fel, sőt tiltsd le a számát, ha meg odajárkál, tényleg mondd meg neki, hogy feljelented, ha nem száll le Rólad! Én drukkolok Neked! Kitartás! #5-ös voltam! 40/f :)
2015. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szuper! Érdemes lenne valóban nem felvenni a telefont, vagy először amikor hív megmondani, hogy többet ne hívjon és utána nem venni fel. Vagy esetleg másik számot venni és személyesen se akarjon veled találkozni. Szerintem, neki is jobb, ha minél hamarabb elfelejt.
2015. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt is beállított egy hatalmas virágcsokorral. Nem tudom, miért jó neki ez, hogy 2 naponta talizni akar és mindig bunkózik, hogy elutasítom :(( nekem is rossz, mert azért sajnálom. De egyáltalán nem érzek semmit a sajnáláson kívül és egyébként meg minden unok amiről beszélgetni akar. Egyszerűen nem akarom látni!!!


Sajnos viszont nem ilyen egyszerű. Ha a mobilt nem veszem fel, csörgeti a vezetékest. Amit anyu felvesz és neki sajnáltatja magát...

2015. máj. 6. 14:00
 26/27 anonim ***** válasza:
Pfúj, de rohadt erőszakos. Ez nem szerelem, ez hatalmi kérdés, birtokolni akar. Váh. Remélem sikerül végleg megszabadulni tőle.
2015. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

még mindig nem sikerült. minden nap hív mobilon, ha nem veszem fel, akkor vezetékesen.

múltkor hívott, felvettem. mondtam, hogy a barátnőmmel leszek. nem mondtam se időpontot, se helyszínt.

mindketten nagyon meglepődtünk, amikor kávézás közben megjelent...

2015. máj. 13. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!