Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak valakivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak valakivel, ha megfenyegetett többször is?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon elegem van már belőle, a lakásából, a családjából. egyszerűen utálok mindent, ami hozzá kapcsolódik. Tart már kb. 1 éve ez az egész. Nagyon bunkó velem, de amikor érzi, hogy már menekülnék, átváltozik szerető társ lesz belőle. 1-2 napig.


olyanokat mond pl. hogy állt-e már bennem meg kés. mert ha nem, akkor majd megtudom, ha valaha mással lát. Vagy hogy a temetőből nézem majd, hogy anyum jár az ő tárgyalására :(( és ezek még csak a nem annyira vészesek.


Tényleg úgy érzem, hogy képes is lenne rá. Már rettegek mellette egész nap, de nem bírom már idegileg :(((


2015. ápr. 27. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
miért kéne megengednie hogy felvedd amit mond? :D titokban vedd fel.
2015. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
nincs olyan szupi telóm. meg ha zsebre rakom szerintem nem is lehetne hallani semmit :(
2015. ápr. 27. 16:09
 13/27 A kérdező kommentje:

nagyon rossz, hogy egyre többet akarok egyedül lenni. ő egyből riasztja anyut, hogy itthon vagyok-e és akkor ketten csörgetnek 2 percenként, hogy mi van már.


nagyon unom :(((

2015. ápr. 27. 16:13
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez egy veszélyes ember, meg kell tőle szabadulni. Vagy barátok segítségével, vagy rendőrség, vagy a NANE-val.
2015. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
de annyira sajnálom szegényt. még főzni sem tudna, takarítani, meg semmi :( a barátai is eltüntek. egész nap azon agyal, hogy mivel szekáljon :((
2015. ápr. 28. 10:15
 16/27 acelsziv ***** válasza:
ÓÓÓÓ mucika. Hát akkor maradj mellette. Legalább lesz egy céltáblája, akin levezeti a frusztráltságát. Akkor minek is írtad ki a kérdést? Szépen tessék mellette maradni mert hát szegényke aztán ha beléd vágja a nagy kést vagy ötvenszer megszűnik a problémád is. Idióta
2015. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Én azt mondom tálalj ki anyudnak!Valamivel vegyétek fel hogy ordibál(lehet hallani régebbi telefonoknál is).

Tegyél feljelentést, mikor elmegy dolgozni, akkor szépen összepakoljátok a holmidat.

Sajnos jobb megoldás NINCS!

Őszintén nagyon sajnállak, és PÉPPÉ tudnám verni a párodat!!!Elég lenne egy rossz szó előttem, és ki lenne verve az állkapcsa!!!

De tényleg, nagyon sajnállak, és ha tudnálak, nálunk ellehetnél egy darabig...

Így ismeretlenül!

Nagyon utálom az ilyesmit!!!

2015. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Megértem az érzelmi csapdahelyzetet, amiben vagy, a végtelenített kört a félelem és a sajnálat között. Ebből egyedül nem lehet kitörni, szakszerű segítséget kell kérned, buzdítalak én is arra, hogy élj azzal a lehetőséggel, amit #10-es belinkelt Neked! Én megértéssel és szeretettel gondolok Rád! :)
2015. ápr. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. Annyira kedvesek és rendesek vagyok, nagyon jólesik.

Tegnap sírva meséltem el anyunak, hogy miket mond nekem. Annyira meglepett, hogy a barátom mellett állt. Szerinte is hibás vagyok, amiért idegelem azzal, hogy későn megyek. Nem lehet megérteni, hogy egyáltalán nem akarok már hozzá menni? :( aztán mondta ő is, hogy próbáljam felvenni valahogy a beszélgetést.


Egyébként nem nagyon vannak férfi barátaim, akik tudnának kísérgetni néha-néha. De jobb is, mert mondta azt is, ha meglát más pasival, tönkretesz mindkettőnket :((

2015. ápr. 29. 09:50
 20/27 acelsziv ***** válasza:
De ez miért zavar téged amikor nem is akarod otthagyni? Döntsd már el, hogy mit akarsz és lépj. Kérj segítséget a NANE -től. Húzz el jó messzire akár más városba. Látod, hogy anyádra sem számíthatsz. Az első agresszió után menj látleletet vetetni.
2015. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!