Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés

152 cm magas vagyok, mindenem pici, az alakommal nincs baj mert a magasságomhoz képest arányos mindenem, de akkor is idegesít hogy alig érek fel egy fiút. Az előző barátomnak le kellett hajolnia hogy meg tudjon csókolni. Végül az anyja addig idegesítette hogy nem illünk össze ez miatt, hogy szakított velem. Annyira idegesítő. Fiúk ti mit gondoltok erről?

17/L


2015. ápr. 27. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ^^
2015. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, szerintem cucik. Főleg, ha mellette hosszú a hajuk.
2015. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szólj vissza anyukádnak
2015. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem ^^ az első lány akibe szerelmes voltam, kb akkora volt mint te . én 185 vagyok .
2015. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

az előző pasid anyja egy p*cs volt, vagy csak a pasinak kellett egy kifogás.

Volt már ilyen magas bnőm, semmi gondot nem okozott.

(én meg 179cm vagyok)

2015. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szerintem nem egy haj méretétől lesz valaki vonzó:O

én a magas nőket szeretem,alacsonyak nem jönnek be

2015. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Velem biztos érdekesen mutatnál, csak azért mert 185 vagyok.

Az alacsony lányok cukik, de érdekes látvány lennénk :D

2015. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy alacsony vagy.

Egyébként a fiú biztosan nem az anyukája miatt szakított veled. Legfeljebb jó kifogás volt ez neki.

És nem is minden fiú olyan nagyon magas. Náluk biztosan még pozitív is, hogy alacsony vagy, mert hozzád képest ők is magasak. Sok fiú attól fél, hogy nem elég magas, vagy sok lány magasabb nála.

2015. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem zavarj ez őket. 155 vagyok és volt már 189 cm-s barátom is :D

Kényelmesebb megölelni egy 170 cm srácot, de nem lesz hátrányod.

Azt a srácot szerintem ne bánd. Milyen anyós lett volna az anyjából! A srác meg nem állt ki melletted, befolyásolható, ne bánd.

2015. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon cuki nekem nagyobb arányban jönnek be a hozzád hasonló alacsonoy lányok mint a magasabbak. arról nem is bezsélve hogy a kifejezetten alacsony srácoknál kifejezetten előny. egy pillanatig ne legyen rossz érzésed emiatt
2015. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!