Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés

152 cm magas vagyok, mindenem pici, az alakommal nincs baj mert a magasságomhoz képest arányos mindenem, de akkor is idegesít hogy alig érek fel egy fiút. Az előző barátomnak le kellett hajolnia hogy meg tudjon csókolni. Végül az anyja addig idegesítette hogy nem illünk össze ez miatt, hogy szakított velem. Annyira idegesítő. Fiúk ti mit gondoltok erről?

17/L


2015. ápr. 27. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ez most eléggé gyérül fog hangzani, de engem nem zavar, mert így legalább állva le tudna .....:D Persze nem ez az első szempont, stb...Csak ez is egy előnye.
2015. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Imádom. Szívesen megismernélek ha írsz
2015. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, sőt! 42/f
2015. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki lehetsz!
2015. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
zavar-e? imádom^^ kis cukik :D bár érdekes mert én magas vagyok :) ~188cm 16/f
2015. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek az alacsony lányok, igaz én sem vagyok egy magas ember még a 170 cm magasságot és alig közelítem meg.
2015. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek az alacsonyabb lányok :) engem egyáltalán nem zavarna. pláne egy ilyen semmiség miatt nem szakítanék az már nagyon sekélyes és gyerekes.

viszont HA téged zavar az érződik, kihat az aurádra és átragad a környezetedre a párodra is így egy idő után azt is zavarhatja akit amúgy nem, fogadd el magad érezd jól magad a bőrödben és akkor a párod is sokkal jobban fog hozzád állni, am is tök aranyos ha nyakon karolod és lehúzod magadhoz, inkább élvezd ki a helyzeted :) hisz tudod a jó dolgokból keveset adnak :)

2015. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egyébként 20/F vagyk by: utolsó :)
2015. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem az alacsony csajok jönnek be, aranyosak :)
2015. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!