Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a párotokkal jártok templom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokkal jártok templomba vasárnaponként?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy járok, meg se vagyok keresztelve.
2015. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1. Sajnálom hogy a szüleid nem kereszteltek meg! Ez az ő bűnük. De még megkeresztelkedhetsz és helyes útra léphetsz!
2015. ápr. 27. 17:15
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Inkább nem, köszi :)
2015. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Keresztény vagyok, de nem hiszek istenben. Világéletemben keresztény iskolába jártam, de nagyon sokat gondolkodtam és arra jutottam, hogy lehet, hogy létezik isten, de biztos, hogy nem az, ami a bibliában van. De még nincs bizonyítva, hogy létezik. Majd ha a tudomány megtalálja, akkor vallásos leszek. Addig nonszensz. Szerencsére a barátom sem hívő.
2015. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
nincs párom, de én járok
2015. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Az miért a szülők bűne, hogy hagyják, hadd döntse el a gyerek, milyen vallást választ? Meg vagyok keresztelve, még bérmálkoztam is anno, de azóta sem tettem a lábam templomba. Nem én választottam ezt magamnak, és nem is érzem sajátomnak. Ebben nevelkedtem, de nem tudom átérezni a dolgot.


Az meg, hogy vasárnaponként templomba járjak... Van annál jobb dolgom is. Inkább átszexeljük a párommal azt az időt :D

2015. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező! attól nem leszel jobb ember, hogy minden vasárnap ott térdelsz a templomban és közben másokat lenézel azért, mert nem vallásosak. A külsőségek megtartásától még nem fogsz mások fölé emelkedni. Akkor leszel jó ember, ha szeretettel, türelemmel fordulsz mások iránt.
2015. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem jártam világ életemben. Összejöttem a barátnőmmel egy éve. Ő eléggé vallásos, és ha többet szeretnék vele lenni gondoltam üsse kő, megyek vele. Végül elkezdtem hinni Istenben. :)

Minden vasárnap megyek vele templomba és ifjúsági Istentiszteletre. :)

2015. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy járunk, mi nem hiszünk istenben, én megvagyok keresztelve, kis koromban hittanra is jártam, de szerintem azok az emberek akik templomba járnak azok a leggonoszabb emberek!
2015. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Mindketten ateisták vagyunk, habár a barátom meg van keresztelve, ő sem hisz istenben.

Engem a szüleim azért nem kereszteltek meg, hogy majd ha én úgy döntök, eldönthessem, milyen felekezethez szeretnék tartozni. Mivel ők sem gyakorolják a vallásukat, nem tartották fontosnak, hogy belekényszerítsenek.

A párom szülei vallásosak, próbálták őt is annak nevelni, de egyáltalán nem fogott rajta a dolog :D

Így mi nem járunk templomba, és esélyesen a gyerekünk sem lesz megkeresztelve.

2015. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!