Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h eszrevegye magat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h eszrevegye magat?

Figyelt kérdés
A baratommal eleg fura a viszonyunk. Elmeseltem egy jobaratomnak aki fiu, es azt mondta hogy biztonsagban erzi mellettem magat (szoval tudja h nagyon szeretem es a f..szsagai miatt ha eddig -1eve- nem dobtam ki akkor ezutan sem fogom. Illetve hogy olyan ember aki nem kepes a bensosegesebb dolgokrol megnyilvanulni. Es engem ez nagyon zavar mar, mert akkor sem kepes barmi komolyabb dolgotmo dani hamar szova teszem nekimilyen rosszul erzem magam ezert meg azert. A valasza az h hulye vagyok, ha nem szeretne nem lenne itt lenne jobb dolga is.hat ez igy nekem kicsit keves bizonyitasnak pedig egyaltala nem vagyok hisztia, es nem ezt kerdzgetem allando jelleggel :D delutan kibuktam rajta a l..szaro hangnemevel, es kiorjongtem magam pont ennek a fiu baratomnak es eldontottem h nem fog erdekelni, amig nem latom azt h eszre vette magat h tennie kene azert h ugy gondoljam h fontos vagyok neki, es ha nem, akkor el veszithet. Mielott felreertesbe torkollana,nagyon aokazor mondtam neki KONKRETAN hmi a bajom de mint irtqm fel volt haborodva h en ezt miertgondolom stb. De rendesen ramformed..es nem tudom hogy a hangomon ennyire hallatszodNa h l.szarom statuszba valtottam, mert delutan osszefutottumk egy helyen veletlen, utana pedig felhivott hogy elmegyek e vele vhova, de ramondtam h nemmert elmegyek inkabb edzeni majd hazafele beugrok hozza, de mivel nem hivott nem tudtam h otthon van, igynem mentem el hozza, es utolag hivott h vart atb a regi becenvemen hivott en meg ugyanug rovidre zartam beszelgetest es meg volt lepodve. Azt hittem h meglep azzal h eljon hozzam de nem ugy lett. Amin nem lepodtem meg... sajnos nem erossege meglepetes okozasa... mit mondhatnek hogyan viselkedhetnek meg ezek utan is? Szeretem nagyon ot, de mint irtam nagyon felidegesitett delelott es meguntam h en mindent megteszek erte o meg a felet sem. 19L
2015. ápr. 27. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a aok helyesirasi hibarrt mobilrol potyogok ..
2015. ápr. 27. 20:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megfogalmazod valamilyen értelmezhető formátumban, szívesen válaszolok rá.
2015. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!