Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnő szebb, mint én....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnő szebb, mint én. Hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk 4 éve, neki lassan 9 éve, hogy vége lett a kapcsolata az első barátnőjével, akiről utólag megtudtam, hogy az első szerelme volt. (Sok barátnője volt, de az összes közül csak őt emelte ki, mert ő volt a "kedvenc"). Perzse, az a múlt, engem szeret, én vagyok neki a legfontosabb, stb.. És egyszer, a kíváncsi énem nem hagyott nyugodni, és kérdezgettem az exekről, többek között erről a csajról, és megtudtam, hogy a lány szakított, a barátom depis volt, sírt utána, stb.. Eléggé rosszul érintett... Aztán hát láttam képeket a csajról, és női szemmel is egy roppant csinos, sőőt, gyönyörű csajszi.. És bár már nem beszélnek egyáltalán, face-n sem ismerősök, azóta egyszerűen beleégett a kép az agyamba, és olyan hülye gondolataim vannak, hogy oké, akkor én egy ronda semmi vagyok a csajhoz képest, meg hogy (a barátom sosem utalt erre, de nekem ez van a fejembe..) én csak úgy vagyok, az a csaj a mindenkori kedvenc.. és ahj, megőrülök..

kinek volt/van ilyen helyzete, hogy az exbarátnőt szebbnek tartja magánál, és ez teljesen kikészítette? Az adhatna pár tanácsot.. :'(


2015. ápr. 27. 22:39
 1/9 opened paradise ***** válasza:

Veled van.

Bármire is gondolsz,ez így van,úgyhogy ne idegeskedj.

2015. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szépség alapján válogatna barátnők közül, akkor egy latin k...vával is lehetne helyetted.
2015. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Saját magadnak generálod a problémát. 9 éve vége..már rég tovább lépett. Ha csak pótlék lennél, akkor nem lenne veled 4 éve.


Szeret téged! Az pedig, hogy ki gyönyörű meg ki nem.. Volt már akit gyönyörűnek láttam, a haverjaim meg leszólták, hogy szerintük annyira nem.


Fejben kell lerendezned magadban és tedd meg sürgősen mielőtt teljesen felőrölne a dolog.


Az pedig,hogy kedvenc..igen..az exek közül ő volt a legfontosabb. Én is tudom, hogy a páromnak az exei közül ki volt a legfontosabb. Gyönyörű lányok voltak egyébként és nagyon csinosak. Én is jól nézek ki, de ők vékonyabbak voltak nálam.


Most én vagyok gyönyörű a páromnak, engem imád, bármit megtenne értem. ÉS ami a kapcsolatunkat illeti.. A legutóbbi barátnője borzalmas volt. Egy hárpia, a párom összes barátja gyűlölte. Engem meg szeretnek.


Szóval tudatosítsd magadban ezeket a dolgokat. Semmi okot nem ad rá, hogy így érezd, ezer éve vége, még csak nem is beszélnek egymással.


Szedd össze magad!! :)

2015. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden.Veled van,téged szeret.Ne agyalj ilyen hülyeségeken!
2015. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 _Goodlife_ válasza:
Önbizalom!!! Kell neked valami új frizura vagy műköröm vagy bármi amitől szépnek látod magad!! Én elkezdtem edzeni fenékre :) meg többet sminkelem magam :) Arra a csajszira meg ne gondolj :D nem éri meg mert annak a kapcsolatnak nem volt jövője azért lett vége :)
2015. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hahóóóóó!!! 9 éve vége lett neki! 4 éve együtt vagytok! Nem véletlenül van veled! Ne őrülj már meg!
2015. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy. Aki így gondolkodik előbb utóbb egy rohadt csúnya némber lesz.
2015. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Tudom h a szépség nem minden, nekem is van egy nagyon gyönyörű ismerősöm, de buta mint a föld :D és a párom is egyszer azt mondta az ex csajszira, hogy "nem túl eszes", de olyat is mondott már rá, hogy "ő olyan fajta lány, akit elég volt csak nézni, és semmit sem csinálni vele".. és valahogy nekem ez jobban beleivódott az agyamba, szóval nem tudom magam azzal vigasztalni, hogy több eszem van mint neki :S tudom, hogy ez rohadt felszínes gondolkodás, és a szépség tényleg nem minden, de látatlanba csak azt látni a lányról, hogy gyönyörű, csinos, vékony... :S

2015. ápr. 30. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ezzel a hlyeségedet próbálod önigazolni?
2015. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!