Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanátok, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok, hogy miért várják el az őszinteséget egyes emberek, amikor nem tudják feldolgozni, amit mondok nekik őszintén?

Figyelt kérdés
Az ilyeneknek ki kellene vágni a nyelvét, vagy ne várjon őszinteséget, vagy fogadja el a dolgokat, és örüljön, hogy nincs átverve semmilyen szinten.

2015. ápr. 28. 03:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kinek jut eszebe ilyen, hogy ki kellene vagni valakinek a nyelvet? Tiszta Hannibal...
2015. ápr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó, ez azért volt, mert marhanyelvet akartam enni, és összefolyt a két dolog, az persze nem volt komoly, ha vágnék, akkor a püspökfalatból, azt jobban szeretem csajoknál :)
2015. ápr. 28. 05:25
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
az emberek többsége csak papíron szereti az őszinteséget. Itt az oldalon is nsp mint nap szembesülhetsz ezzel.
2015. ápr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de miért nem lehet feldolgozni dolgokat, vagy túltenni magunkat rajta?
2015. ápr. 28. 05:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert az őszinteségnek nem kell hogy szinonimája legyen a nyersesség, bunkóság.
2015. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na ezzel most mellélőttél #5
2015. ápr. 28. 06:38
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Nem csodálom Kérdező!

A stilusodrol elmond mindent:

"... örüljön, hogy nincs átverve semmilyen szinten."

Azt hiszem te is mellé lőttél amikor azt gondolod, hogy az őszinteség kegy!

2015. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egyrészt a mai világban az, másrészt nem úgy gondoltam, hogy ennyit adok csak, de akkor elemezzétek az írásomat, örülök, hogy egy kis részlet alapján már mindent tudsz rólam, az ilyen emberek remélem, hogy nyomozónak készülnek, vagy még rosszabb, bírónak
2015. ápr. 28. 07:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti ha őszinte vagy velük bár sokszor ledöbbennek h ki mered mondani , de utána jobban meg mernek bízni benned.... ÉS az sem mindegy hogy van tálalva az őszinteség, lehet nyersen bunkón közölni valamit de lehet tapintatosan finoman kifejtve, elmagyarázva is
2015. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
itt nem csak ilyen egyszerű esetekre gondoltam, hogy nem áll jól rajtad a ruha, hanem múltbéli dolgokra is akár, amik történtek, vagy nem történtek
2015. ápr. 28. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!