Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha túl nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl nagy a szája a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mikor ismerkedtünk is próbált nagyokat mondani (általános és szexuális témákban is), ami nagyon felkeltett az érdeklődésemet/beindított. De utána megismertem és most, hogy már hónapok óta (10 hónap) együtt vagyunk tudom, hogy ezek mind csak szavak... de mai napig használja, pedig már megszerzett magának... :) Ezt már mondtam neki is, de nem változott semmi. Miért csinálja ezt vajon ?


24 F


2015. ápr. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tömd be neki! :D
2015. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végre bele kéne raknod a szájába, amiért annyira könyörgött.
2015. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem neki nagy a szája, neked kicsi odalenn. Deal with it.
2015. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb színben akar feltűnni, kompenzál! Szerintem magának is füllent!


Olyan mint a párom. Ő is szokott nagyzolni és úgy előadja magát, hogy felidegesít vele néha! Én már kiismertem őt és tudom mikor nagyít azért, hogy fainabb csávónak tűnjön, meg milyen ügyes meg fooh... Pl. olyat, hogy értsd miről beszélek: ő előadja, hogy ment kocsival mondjuk 140-nel - mondja ezt nekem. Aztán elmeséli a családjának: mentem a kocsival 160-nal...

A családja előtt szokott ilyet csinálni, én meg olyankor mondom neki, hogy miről beszélsz nem is úgy volt.. Nekem előadja a nagyjából igazat, a családja előtt meg felnagyítja. Muszáj letörni a szarvát, mert hajlamos elszállni néha. Nekem bevallja, hogy szándékosan füllent, mert akkor jobb színben tűnik fel, mondtam neki engem nem versz át már ilyenekkel, de neki olyan jó a többiek előtt eljátszani, mert akkor bámulatos lesz a szemükben...

Hát mondom akkor miért szólod meg a hasonlóan füllentgetős haverod? Mert ő rá mit mond? Folyton füllent. Mondom te mit csinálsz, te ne szólj rá semmit!

2015. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!