Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ad soha semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad soha semmilyen ajándékot a barátom- vagy ettől már rögtön pénzéhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy költsön rám, soha nem is engedem, hogy bármilyen közös programon is kifizesse az én részem stb, de nagyon rosszul esik, amit csinál- vagyis, amit nem...

Én sokszor szoktam meglepni kisebb dolgokkal- olyanokkal, amiket saját kézzel készítettem, vagy pl süti, amit én sütöttem, de ő soha nem adott nekem semmit. Túl nagyon lennének az igényeim, hogy szeretném, ha adna legalább egy szívecskés kulcstartót, amit magamnál hordhatok, hogy emlékeztessen? Virágot sem adott soha, mert ő azt hülyeségnek tartja.

Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem, semmi más bajom nincsen vele, de annyira rosszul esik, hogy ez van.

Mondani meg nem akarom neki, mert akkor azt gondolná, hogy azt akarom, hogy fizesse a dolgaim, vagy hogy drága ajándékokat adjon, pedig nem szeretnék ilyesmit, csak egy-egy gesztust :(


2015. ápr. 29. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod? sztem meg tök férfias az , hogy a férfi közbe költ a nőre, nekem az olyan hogy is mondjam, büszkeséggel tölt el hogy a barátnőmnek örömet tudok okozni ezzel.. Elvégre a férfi udvarol a lánynak nem? neki kell meghódítani a nőt.. Néha kedveskedéssel, néha ajándékokkal, szerintem ez így van rendjén. Az már gáz hogyha a férfi annyira nyugodtan érezheti magát egy kapcsolatba hogy baszik a nő érdekeire..
2015. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg legalább néha egy egy vacsira meghívhatna, vagy gyorskajára vagy italra ...
2015. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég gáz, hogy fél éve együtt vagytok és semmit nem vett, oké hogy a virágot hülyeségnek tartja, a vágottal én is így vagyok, de egy kisebb cserepes virágot vehetett volna nőnapra, vagy egy szál rózsát valentin napra, nem egy eget rengető összeg, ez meg milyen szar kifogás, hogy nem volt az amit szerettem volna neked venni, ezért nem kapsz semmit
2015. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél magadnak virágot és tedd ki és örülj neki. Hátha eszébe jut, hogy ő is vehetne.
2015. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele veszekedni, mert ezen kívül minden tökéletes. Figyelmes, odaadó és nagyon szeret. De ez zavar és nem tudom, mit tehetnék...
2015. ápr. 29. 15:56
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

FIgyelmes, odaadó :D na persze... Nagyon figyelmes lehet ha nem veszi észre, hogy lófaszt se vett neked, meg hogy nem veszi észre, hogy téged ez zavar.

Odaadó lehet, ha még semmire se hívott meg , karácsonyra ilyen ócska dumával ne vett neked semmit, ráadásul még utána se ..

2015. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha minden tökéletes, akkor ezt is meg tudjátok beszélni. Vesd fel bátran, lehet, elsőre felkapja a vizet, ha olyan személyiség, de egy egészséges kapcsolatban az ilyesmin hamar túl lehet lendülni. :)

Ha nagyon nem mered-tudod szóba hozni, akkor lehet kerülőúton: elmesélni pl. hogy a barátnőd mit kapott a párjától ilyen-olyan alkalomra, és hogy mennyire kedves gesztus... :)

Vagy egyszerűen vesd fel neki, amit írtál, hogy szeretnéd, hogy legyen nálad valami, ami rá emlékeztet. Ahhoz költenie se kell, tehát nem lehetsz pénzéhes, és könnyen teljesíthető. :) De kezdeti lépésnek ez is jó.

2015. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17.:köszi, ezek jó ötletek
2015. ápr. 29. 16:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Én az egyenes beszéd híve vagyok. Célozgatásokkal, csendben szenvedéssel nem mész semmire. Mondd meg a barátodnak, hogy mit szeretnél. Máshogy ez nem megy. Egy egyébként tökéletes kapcsolatot nem kezdhet ki egy ilyen piszlicsáré ügy.
2015. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!