Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt el kéne mondani a barátomnak?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny típus ahogy én is szóval kvittek vagyunk, csak azt nem tudom hogy elmondjam-e neki hogy suliba van egy nagyon jó fiú barátom. Szinte egész nap vele beszélgetek neki szoktam kiönteni a lelkem. Jó haver de csak suliba. Sulin kívül nem is beszélünk max néha facen de nem gyakran. Azt hiszem fordított esetbe nem szeretnék tudni róla, mert csak sulis haverság ami nem jelent semmit én meg csak kombinálnék, de azért mégis rosszul érzem magam hogy elhallgatom ezt előle.

18/L


2015. ápr. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el, mint hogy ő jöjjön rá esetleg és mg félreértené. Ha te mondod el egyből nem lesz gyanús.
2015. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy óra veszekedés, mint örök bizalmatlanság.
2015. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább mond el tényleg. Illetve mesélj róla. Kidühöngi magát és megnyugszik majd!

19/L

2015. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és a srácot offold mert beléd van zúgva és tönkreteszed az életét
2015. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, mert fölöslegesen kezdene ezen agyalni. Ha valóban csak haver, akkor neked sem kell rosszul érezned magad emiatt. Nem hiszem, hogy egy kapcsolatban ne lehetne sulis haverja az embernek. Azért arra vigyázz, hogy ne legyen túl mély a barátság.
2015. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kiderül, és azon fog kombinálni, miért titkoltad.
2015. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak haver, akkor miért ne mondanád el? a lány haverjaidat is titkolod?

naugye :)

2015. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!