Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most szeret vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szeret vagy sem?

Figyelt kérdés
Friss párkapcsolatban lévő fiatal lány vagyok.Az újdonsült párom elég kétes jeleket mutat ha az érzelmekről van szó és ez kicsit fáj. Már az elején gyorsan haladtunk a szexualitással de ezt nem bántam meg mondja többször h szeret de valahogy kételkedem. A kételkedésnek az okai az hogy pl én mindent megtettem h lenyűgözzem az első találkozókon de megtalálta mi a hibám.Na meg sokat beszélt az első talikon más nőkről,ismerősök,exek de szidta őket hogy milyen hülye pi.csák. Testbeszédéből azt látom nem túl boldog mellettem,nem érzi jól magát velem.Hibáimmal kapcsolatban ( természeti) nem volt túl elnéző. Mivel távkapcsolat telefonon minden nap beszélünk de én keresem őt ha én nem keresem újabban eszébe jutok este és annyi.Munkából már kora délután hazaér.Szülőkkel lakik nem csinál sok házimunkát inkább helyettem valami mást csinál. Ha én keresem akkoris szememre veti mindig h milyen sokat beszélünk egyszer ezért haragudott meg de mondtam hogyha dolga van mondja hogy dolga van jobb mintha lecsesz mert lefoglaltam.. Ami zavar hogy ismerkedéskor nem volt ilyen vizsgaidőszakban a nyakamon csüngött délután már írt és zavart a tanulásban. Most meg igen beszél velem,jön hozzám,mondja hogy szeret csak nem érzem meg mintha rázna lefelé mindig. Pedig párszor hagytam hogy keressen de csak este írt akkor. A megjegyzései sem tetszettek amikor magát olyan jónak tünteti fel én meg burkoltan sz.ar vagyok. Pl volt hiszti és akkor hogy más férfi már ezért otthagyott volna,meg olyan sokat beszélünk telefonon más férfi szánna rám egy-két órát ha nincs velem. Ilyet is mondott kapcsolat elején hogy lehetnék érdekesebb. Nekem az az érzésem hogy csak beérte velem mondtam már akartam szakítani de akkor jött azzal hogy mennyire szeret. De ezek a jelek nem azt mutatják.
2015. ápr. 30. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,nem szeret, csak jó,hogy vagy.
2015. ápr. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
előző ezt kifejtenéd kicsit bővebben?
2015. ápr. 30. 02:28
 3/6 anonim válasza:
Nem.
2015. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kifejtem.

"Testbeszédéből azt látom nem túl boldog mellettem,nem érzi jól magát velem.Hibáimmal kapcsolatban ( természeti) nem volt túl elnéző."

-ha valakit szeretek,akkor szeretem "hibáival" együtt. nem felhánytorgatom.főleg nem első találkák egyikén.


de én keresem őt ha én nem keresem újabban eszébe jutok este és annyi.

-ha valakit szeretek,eszemben van,és várom,hogy tudjunk beszélni,ha más nem egy kicsit.


Ha én keresem akkoris szememre veti mindig h milyen sokat beszélünk

-ha valakit szeretek örülök ha beszélünk,nem lecseszem,hogy sok lesz már. ha elfoglalt vagyok ténylegesen,akkor azt meg közlöm,de normálisan,és nem örülnék,hogy nem tudunk beszélni.


megjegyzései sem tetszettek amikor magát olyan jónak tünteti fel én meg burkoltan sz.ar

-...most ez komoly?


hogy lehetnék érdekesebb

- ha valakit szeretek,akkor az érdekes személy számomra


mondtam már akartam szakítani de akkor jött azzal hogy mennyire szeret.

-azért mondtam,hogy jó neki,hogy vagy. hogy van valaki. de,hogy ő nem szerelmes és úgy igazán nem szeret én abban mondhatni biztos vagyok.

2015. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez az az eset, amikor ragaszkodna hozzád, de nem szeret.

de az is lehet, h ilyen, h csak a hibákra tud fókuszálni, a tökéletest keresi, amit sose fog megtalálni, mert olyan nincs

2015. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az eddig olvasottak alapján csak annyit tudok hozzafuzni, hogy nem érdemel meg. Legalábbis igenis tanulja meg, hogy az ahogy viselkedik nem célravezető. Ez így nem jó. És igenis ennél már csak jobb lehet.
2015. jún. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!