Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megutottba baratom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutottba baratom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megpofozott es meglokott a baratom en nagyon szeretem tobb eve egyutt vagyunk mit tegyek? 19L

2015. márc. 25. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha te nem tudod, hogy mit tegyél, akkor valószínűleg semmit sem teszel. Tényleg ilyenek a nők...

persze azt se írtad le, hogy miért ütött meg.

2015. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
OFFOLD A STRONZO-T
2015. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
wváó tanulhatok tőle mostantól én is megverem, megerőszakolom azt a csajt akit meglátok.
2015. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az agresszív férfi hazatér, becsenget. A feleség ajtót nyit, mire a férfi bazinagy pofont lekever neki. Az asszony sértődötten kérdi: - Hát ezt meg miért kaptam? - A válasz menydörögve: - HA TUDNÁM, MEG IS ÖLNÉLEK!!!
2015. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, vagy pedig bemesélheted magadnak, hogy szeret, meg véletlen volt, egyszeri eset... Majd egy pár év múlva pedig a kórházban győzködheted az orvost, hogy olyan ügyetlen vagy, hogy minden héten elesel a kádban.
2015. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott. ha nem teszed azt fogja hinni hogy veled bármit megtehet és egyre gyakoribbak lesznek a verések, és egyre durvábbak is. Értem én hogy szereted, de sz életed csak jobban nem? Ha velem tenné ezt a pasim még hozzám se érne s keze már ki is dobtam volna, és mindenkinek elmondanám miért szakítottam vele.
2015. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Katica71 válasza:
Csak azt teszi veled, amit te megengedsz. Megérdemlitek egymást...
2015. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megüt, többször is meg fog.
2015. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeresd csak, legközelebb ki fog filézni.
2015. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem tudod, hogy el kellene hagynod, akkor kezdj el gondolkodni, hogy milyen mesékkel magyarázod a kék-zöld foltjaidat, meg a monoklikat.
2015. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!