Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihető, amit mond? Féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, amit mond? Féltékenyek lennétek, vagy kételkednétek?

Figyelt kérdés

Párom exe egy pékségben dolgozik, pont a párommunkahelyével szemben.

Nem beszélnek, nem tartják a kapcsolatot, még közösségin sem ismerősök.

Amióta szakítottak a párom nem is jár abba a pékségbe!


Ma mesélte, hogy amióta velem jár (7hónapja) mindössze 3x volt a pékségben akkor is azért ment át, mert a kollégáitól megkérdezte hogy ugye nem az exe van.

Szóval azért ment át,mert tudta hogy az exe váltótársa dolgozik.


Nekem kicsit mégis rosszul esik ez... vajon hihető,hogy nem az exéhez járkál?


De gondolom ha ilyesmi lenne, akkor nem vágná maga alatt a fát azzal, hogy egyáltalán elmondja nekem :)


2015. ápr. 30. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért te kemény vagy.Ezt a kérdést már régen is feltetted,beteges hogy még mindig ezen pörögsz.
2015. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amiatt kell aggódni, amiről hallgat. :D Szerintem nincs mitől tartanod, inkább díjazd az őszinteségét. :)
2015. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

alapból nagyon féltékeny és bizalmatlan vagyok, pedig sosem adott okot rá!


De eddig mindig azt mondta hogy amióta járunk nem is volt a pékségben!


Erre most mondja, hogy az ebédje mellé majd zsömlét akar venni (ma én voltam a pékségben és mondtam páromnak, hogy nem az exe van,hanem a váltótársa) és mondta hogy akkor bemegy! És akkor mondta,hogy 3x volt bent, de csak mert a váltótárs dolgozott.


Eddig miért nem mondta el, hogy volt bent???

Most ezen sértődjek meg, vagy higgyek neki,hogy nem az exéhez járkál???

2015. ápr. 30. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarod magad mellől űzni a pasidat, akkor elég jó úton jársz!

A féltékenység megöli a kapcsolatot, és a végén lehet, hogy a pasid az exénél fog kikötni, mert oda fogod üldözni!

Kapj már az eszedhez kislány!

A barátod szeret téged! Talán észrevetted, hogy megváltozott a kapcsolatotok? Nem szeret már eléggé?

Mellékesen, ha beképzelsz dolgokat, azzal a pasik agyára fogsz menni és ott fognak hagyni téged!

Ennyire nem bízol a pasidban???


Ha tudod, hogy teljesen rendben van a kapcsolatotok, akkor mi fenének féltékenykedsz???

2015. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

kösözönöm a válaszokat.


A beteges féltékenykedésem miatt (ok nélkül) jövőhéten megyek pszichológushoz.mert ez már az egészségemre is rámegy.


Most is egyből azon kattogok,hogy biiztos az exéhez járkál be, meg ilyesmi.


De nemhiszem,hogy pl. bejárkál az exéhez és elmondjka hogy "igen édes, voltam a pékségben...de őő..a váltótársánál" :)

Gondolom ha gázos lenne, hallgatna róla

2015. ápr. 30. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:
most összezavarhatnálak azzal, h ezt azért mondja, h te azt hidd, h ő csak a váltótársához jár, de akkor nagyon sok dolga lenne a pszichológusnak
2015. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És ha bemegy az exéhez, akkor mi van? Nyilván azért ex, mert már nem volt közös jövője a kapcsolatuknak. Ezért van veled, nem pedig az exével. Az én exem a városi OTP-ben dolgozik, ahol bankszámlám van, és bizony volt már, hogy pont az ő ablakához szólt a sorszámom és vele kellett a banki ügyeimet intézni. Szerintem normális felnőtt ember ilyesmin nem akad fenn. A jelenlegi párom is tudja, hogy az exem az OTP-ben dolgozik, de soha egy rossz megjegyzést nem tett, pedig van, hogy hetente többször be kell mennem...

Saját magadban nem bízol első sorban ez a probléma. Egy kicsit az önbizalmadat kellene erősíteni, akkor nem lennél ennyire féltékeny, pláne ha okot sem ad rá a barátod...

2015. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolso, ha akarmilyen isszezavarast akarna,szerintem inkabb hallgatna arrol hogy egyqltalan bemegy a boltba...

Ha saros lenne minek mondana el?

Ugysen tudnam meg soha hogy mikor hova jarkal...nemhiszem hogy maga alatt vagna a fat :)

2015. ápr. 30. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Az összezavarást inkább nem boncolgatom, mert tényleg nem akarom, h ezen is agyalj, remélem, h megoldódik a bajod. :)
2015. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi.


Bar nem hiszem hogy kamus lennr, vagu volna mit takargatnia,muvel a telefonjwt sem dugdossa,pedig azon eli az eletet.

Rajta van a messenger,facebook,email stb.

Akkor nezek bele amikor akarok...sosrm talatam benne semmi gyanusat


Oke lehet kitorli,na de naponta...nemhiszem

2015. ápr. 30. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!