Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek? Ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek? Ha arra gondolok, hogy találkoznom "kell" a nővel elkap a féltékenység.

Figyelt kérdés

Páromnak elég nagy a baráti társasága.

Elmesélte, vagyis kihúztam belőle, hogy régen az exe barátnőjével jóban volt,mivel a nő is a baráti társaságukba tartozott.

AMikor párom és az akkori barátnője szakítottak, volt szó róla hogy összejön a havercsajjal,tetszettek egymásnak, de sosem történt köztük még egy csók sem.


Igaz régen volt, és nem beszél a nővel, plusz amióta együtt vagyunk cska én létezem neki..de félek,

AZ egyik srácnak nemsokára lesz egy szüléinapi partyja, és a párom mondta hogy menjünk el...kicsit vonakodok a dolgotól,félek hogy a havercsaj is ott lesz.

Párom mondta hogy semmi okom féltékenykedni,nem történt köztük soha semmi.

De félek,hogy találkoznom kell a nővel. Persze tudom ismeretlenül nem itélünk...de nem akarom megismerni. Zavar ha néha szóba kerül, elkap a féltékenység.


Páromnak rosszul esett,hogy sosem kisérem majd el a haverjai közé,mondván hogy félek a SEMMITŐL.


De szerintem kicsit érthető az aggodalmam.


Csajok, ti mit tennétek?

Elmennétek a párotokkal? Egy kis smink, és lazaság és lesz ami lesZ?


2015. márc. 26. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én a fiúd helyében dobnálak, és nem a havercsaj miatt, hanem az idegesítő féltékenykedésed miatt...
2015. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen elmennék. Sokkal jobb szemmel tartani mint otthon ülni és azon gondolkozni, hogy na most mit csinálhatnak.

Bár valószínűleg próbálnék laza lenni, arra a nőre meg úgy néznék hogy ha szemmel lehetne ölni már rég nem élne amit hamar levenne a párom és vita lenne belőle, de próbálj meg átlagosan viselkedni és akkor nem lesz semmi gond.

2015. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az aggodalmaimat elmeséltem anyumnak.


Ő azt javasolta igenis menjek el,mert

1)lehet jófej a csaj

2)nem történt köztük semmi, de ha exek lennének semm számítana,mert a párom ENGEM szeret

3)igenis menjek el, öleljem át a páromat, legyek csinos és ha úgy van hadd irigykedjen a lány hogy a párom engem szeret


4)biztos azért akar levinni mert büszke rám, és ha érdekelné a csaj nem vinne magával.



AMugy aznap amikor lenne a buli dolgozom. Mondtam a páromnak, hogy menjen egyedül, nem baj,,,erre azt mondta még meggondolja, de lehet nem megy Ő sem, mert nincs kedve.


Most azon agyalok, hogy lehet nekem azt mondja hogy nem megy, én bejövök dolgozni, Ő meg titokban mégis elmegy hogy találkozhasson a havercsajjal....?????


Áhh,alapból féltékeny típus vagyok...sokszor kombinálok megint kezdem :(

2015. márc. 26. 12:19
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi.

Plusz anyum még azt is mondta, hogy gondoljak csak bele, ha lenne vagy lett volna köztük bármi a párom nem is akarná hogy találkozzak a csajjal.


AMugy meg párom is azt mondja, hogy ne féljek, ha nyáron lesz valamilyen buli és ott lesz a nő akkor legalább végre meglátom hogy semmitől sem kell tartanom,mert nem érdekli

2015. márc. 26. 12:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Anyukádnak teljesen igaza van. Nem kell parázni, tényleg, akkor se kene ha lett volna köztük valami :) Én is jóban vagyok pár exemmel, vannak akik így ismerték meg egymást :D Nincs ezzel gond.

Ha a barátod akarna vmit a csajtól, akkor nem hívna téged el a buliba. :)

N

2015. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

"Most azon agyalok, hogy lehet nekem azt mondja hogy nem megy, én bejövök dolgozni, Ő meg titokban mégis elmegy hogy találkozhasson a havercsajjal....?????


Áhh,alapból féltékeny típus vagyok...sokszor kombinálok megint kezdem :("


Te tényleg klinikai eset vagy...


Hány éves vagy??? Egy kapcsolat nem így működik! Vagy megbízol benne, vagy megmérgezed az egészet a féltékenykedéseddel...

2015. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.... na ide figyelj, most azonnal hagyd abba a kombinálást. Az égvilágon semmi gyanús dolog nincs, őszinte veled, szeretné, ha vele lennél, szóval ne szórakozz!

Ne b..szd el a gyökér értelmetlen romboló féltékenykedéssel a dolgot.

Ha ráérsz menj el, ha nem érsz rá, akkor ne agyalj idiótaságokon addig, amíg kitalálod, hogy igen, ezt direkt így tervezte a párod, hogy úgy tesz, mintha akarná, hogy menj a buliba, de tudta, hogy amúgy dolgoznod kell, és így akarja elaltatni a gyanakvásod és ÉPPEN MOST CSAL MEEEEEG!!!


Muszály lesz leszámolnod ezzel az abnormális féltékenykedéssel, mert kibeb..zott egyszerűen elcseszhetsz vele mindent. Nem tudom, hogy múltbeli rossz tapasztalatok/önbizalomhiány miatt van e ez veled, de a barátod veled van téged szeret, téged akar, állítsd le magad.


Bocs, ha kicsit elragadtattam magam, de volt egy barátom, aki pont így ezzel tette tönkre a kapcsolatunkat, pedig hihetetlenül összeillettünk..

2015. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy én mit tennék?


Elmennék. Már csak azért is, mert irtózatosan féltékeny vagyok, így legalább láthatom, mi van köztük, a lány hogy néz a barátomra, hogy viszonyul hozzám, stb. Hiába mondja bárki, hogy nincs okom a féltékenységre, amíg ezt nem látom a saját szememmel, addig nem hiszem el. Meg különben is. Ha magabiztosan jelensz meg a párod oldalán, mint aki oda született, és akit az Apokalipszis sem tud elválasztani onnan, még ha a lánynak bármiféle szándéka is lenne, elbátortalanodna. Ha bizonytalan vagy, akkor joggal gondolná, hogy bizony, oka van az aggodalmadnak. Magad alatt vágod a fát tehát. Most is, meg ha láthatóan féltékeny vagy rá.


Én is irtó féltékeny lennék, abszolút azt vallom, hogy exekkel nem barátkozunk, minek, de ők még akkor sem voltak együtt, amikor te nem voltál képben, tehát minden lehetőségük meglett volna rá. Akkor miért pont most kezdene ki vele?


Az viszont már tényleg kezelendő, hogy mindenféle összeesküvéseket belelátsz a dologba. Ez már bőven nem az egészséges szint, tényleg tönkre tudod tenni ezzel a kapcsolatot. Ha direkt a másik lány karjaiba taszítod, nem ők lesznek a hibásak, ha végül tényleg megtörténik.

2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)


Nos, kisit attól félek,hogy elmegyünk nekem ez új társaság és a párom elvan pl. a csajjal én meg hiába vagyok magabiztos ha hülyén jövök ki a dologból mert pl. senki sem foglalkozik velem.


Meg ott a csajok is összeszokottak.

Sosem tudtam nőkkel barátkozni, félek hogy pl. a párom oldalán vagyok és elkezdenek rám a nők vagy a havercsaj megjegyzéseket tenni, esetleg hallom vagy látom hogy pusmognak


Nem akarok rosszul kijönni a "játékból"


Meg félek, hogy valamivel magára vonja a párom figyelmét és a párom nem fog velem foglalkozni stb. Vagy esetleg a nő flörtölni kezd vele...nekem meg rosszul esik... nyilvánosan csak nem verhetem ki a balhét, párom meg esetleg élvezi a szitut stb. Ilyeneken kattogok.



Én meg ott fogok állni mint egy idióta...totál megalázó

2015. márc. 26. 13:05
 10/14 A kérdező kommentje:

a nőnek is van kapcsolata.


Azon is agyaltam már, hogy lehet csak azért akarja hogy vele menjek,hogy a nőnek bizonygassa hogy nélküle is boldog, vagy hogy féltékennyé tegye velem????


Akármilyen önzőnek gondoltok egyetlen szituáció van, amelyben örömmel tudnék mosolyogni a nővel szemben: ha a párom gyűrűt húzna az ujjamra. :)

2015. márc. 26. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!