Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

A barátom és én 5 hónapja együtt vagyunk:) Minden tökéletes,semmi baj nincs ,minden téren megfelel.

DE viszont júniusban kimegyek Bécsbe dolgozni,és három hónapig távol leszek tőle. Haza nem tudok jönni,mert amit megkeresek pénzt nem szeretném erre elkölteni. Tudom hogy többen akár fél évre elmennek,és itthon hagyják a barátjukat,meg a párjukat,de én nem tudom hogy fogom kibirni ezt a három hónapot:( Volt valamelyikotok ilyen helyzetbe? tudnátok mondani valamit,amivel kilehet bírni ezt?


2015. ápr. 30. 15:23
1 2
 1/11 k.akos99 ***** válasza:
Skype :)
2015. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért Bécsből nem kerül százezrekbe 1-2x hazaugrani azalatt a 3 hónap alatt.
2015. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán kibírható,csak legyen napi kontakt ahogy az első írja.
2015. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha pont akkor aznap nem ér rá,hát nem otthon ül ő sem :DDD
2015. ápr. 30. 15:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden este nem igaz hogy nem értek rá egy picit a géphez ülni.
2015. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ne meglepetés legyen, hanem beszéljétek meg előre.
2015. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem irtam hogy nem tudunk beszélnii
2015. ápr. 30. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lesz Bécsben interneted?
2015. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ugy igyekezek hogy legyen.
2015. ápr. 30. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
11 hónap... és türelemmel, erős jóindulattal, meg ha te nem tudsz hazamenni az nem biztos hogy azt jelenti, hogy ő sem mehet ki hozzád. Bécs az nagyon közel van (az én esetemben Belgiumról volt szó), pár ezer forintért az ember kivonatozik pár óra alatt. Mintha a szomszédba mennél. Én ezt javaslom.
2015. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!