Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A barátom elhanyagolt engem,mert belekényelmesedett a kapcsolatba,mindent megadtam neki,kiszolgáltam,tálcán odaadtam magam neki. Már ott tartunk,hogy egyáltalán nem értékel engem,talán nem is kìván,nem is érdeklem,más nők után kajtat,mások érdeklik... Legutoljára kifakadtam,és az egészet a fejéhez vágtam... Két hete nem keres,nem válaszol semmire. Ez még menthető? Mit rontottam el? Ez az első komoly kapcsolatom,4éves
2015. ápr. 30. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvesziteni,de ugy érzem,hogy én már nem vagyok a szemében nő,már nem ugy néz rám... :(
2015. ápr. 30. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ennek így nincs értelme, kész végevan
2015. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, vege...
2015. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme,hogy együtt maradjatok továbbra is.Ne akard,hogy még szomorúbb legyél ha csajozik is melletted.

Lehet ott rontottad el,hogy mindent megadtál neki és kiszolgáltad.Talán túlságosan ragaszkodó voltál,esetleg anyáskodó vagy minden úgy volt ahogy te szeretted volna.Van aki ezt nem értékeli.

2015. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!