Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Barátságból kapcsolat? Veletek is volt ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Egy éve barátok voltunk,ő akart tőlem többet,de én nem ezért továbbra is barátok maradtunk,de aztán úgy éreztem ,hogy mégis akarok tőle többet. Elmondtam neki is,és végül belevágtunk ,de nem érzek semmit sem iránta. Vagyis olyan furcsa ez az egész nekem még csak pár napja tart,de néha nagyon rosszul érzem magam amiatt,hogy összejöttem vele. Nem tudom,én nem erre vágyok azt hiszem,bár kedvelem tényleg ,de félek,hogy később sem fog változni a helyzet és mi van ha ő belém szeret ,akkor hogy lépek ki? Nem merem most se elmondani neki,mert épp,hogy elkezdtünk járni,de mi lenne a helyes? Veletek volt már ilyen?
2015. ápr. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam pont ugyanilyenben.Mi is összejöttünk,két hónap után bemondtuk az unalmast,a kapcsolat nem működött,és maradtunk továbbra barátok,évek óta működik :) Őszintén meg kell beszélni.
2015. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a jelenlegi kapcsolatom így indult. Nagyon jó barátok voltunk (és vagyunk), aztán ő akarta, hogy legyen valami. Egy idő után belementem, de egy darabig nem voltam biztos benne, hogy jó ötlet volt. De gondoltam, adok a kapcsolatnak egy kis időt, és bejött, mert most nagyon örülök, hogy együtt vagyunk. De hozzáteszem, hogy mit tényleg nagyon jó barátok voltunk előtte is, akárkivel nem hiszem, hogy ugyanígy alakult volna.

Szerintem várj még egy kicsit, kivéve ha egészen biztos vagy benne, hogy már nem fognak változni az érzéseid. Persze egy idő után nem érdemes húzni, mert az vele sem lenne igazságos, meg neked se lenne jó.

2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is elég jó barátok voltunk,bár ő más lányokkal is jóban volt csak velem különösen,mert mi rengeteg közös programot csináltunk folyton,mindig megnevettettük egymást :) én nem is gondoltam soha többre,de aztán ő többé nem tudott úgy nézni rám emiatt egy ideig el is távolodott tőlem,és talán ekkor kezdtem megérezni a hiányát,hogy mennyire kedveltem,aztán most,hogy belevágtunk furcsa az egész helyzet. Még én is adok időt,csak kicsit félek
2015. ápr. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!