Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a baromság amit művelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság amit művelnek a nők?

Figyelt kérdés
Szóval tetszett egy lány. Egyszer cigiztem az utcán, odajött, kért tőlem egy szál cigarettát, mondom adok neki kettőt. Erre elkezdi, hogy nem kell kettő. Lovag akartam lenni, nem vágom mi volt a baj. Ajtóknál mindig előengedtem, ha megkért valamire szívélyes voltam vele. Előtte küldte a női jeleit, hogy tetszem neki, szóval nem értem mi volt. Most láttam, hogy bajlódik valamivel, de inkább nem mentem segíteni, mert mondom még azt mondja, hogy nem kell a segítségem, mint ahogy a plusz egy szál cigarettát sem fogadta el. Úgy döntöttem, hogy elfelejtem inkább.
2015. máj. 1. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hova a francba rakta volna azt a plusz cigit? A füle mögé? Te beteg vagy, ha ezen problémázol, neked nem nő való, hanem pszichiáter.
2015. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Te meg akkor vagy beteg, ha egy szimpla kérdésen ennyire képes vagy magad felbosszantani. Én nem problémázok ezen, csak felraktam egy nagyon egyszerű kérdést, amelyre szinte csak feminista amazonok válaszát kaptam eddig. Tisztelet a kivételnek.
2015. máj. 1. 19:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem bosszankodok, csak jót szórakozok a kérdéseden, ami egyébként nyilván kamu, mert ilyen ember szerintem a világon nincs. :D Erre az oldalra én röhögni járok fel, ezért néztem bele például ebbe a kérdésbe is. :)
2015. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megsúgom, hogy nem kamu. Az írásképed pedig enyhe bosszankodást tükrözött, míg ez utóbbi fanyar elégedettséget sugároz.
2015. máj. 1. 19:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztos, mert nem kaptam ma két cigit. :D
2015. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért ez a forever alone receptje, mert a leírásod alapján a csaj teljesen normális, tehát minden normális nőt a hülyeségeddel fogsz elhajtani magad mellől. Az egész hozzáállásoddal baj van. És persze nem veszed észre, ezért kérdezgetsz itt bődületes baromságokat. Nem feminista válaszokat kaptál, hanem normális válaszokat.
2015. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Biztosan van baj velem is. Egy makacs hülye vagyok, ezt elismerem.
2015. máj. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!