Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet normális párkapcsolat 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nbmester kérdése:

Lehet normális párkapcsolat 2 ember között ha az egyik fél koleszos ig csak hátvégén találkoznak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hát közben hogy ki mit csinál az elég szubjektív, mert sokan orrba szájba csalják a másikat de a hétvégi hancúr meg jól jön + ba, persze ha szereted akkor ugy sem fogsz logikusa döntést hozni de én nem ajánlom az ilyet mert ugyis arról szól hogy együttalvás,dugás, vacsorázni visznek vagy viszed, mozi, valami program, megint alszotok,dugtok és pá jövőhétvégén :D
2014. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne hallgass rá, lehet :)
2014. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha szeretjük egymást akkor lehet jövőnk eggyütt?
2014. szept. 21. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, de nekem elég sok haverom, ismerősöm, barátom van és tényleg nagyon ismerned kell az emberkét hogy megbízz benne, egy rakat haverom tök jól eljátsza hogy szereti a csajt csak hogy kamatyoljanak :D és vannak ilyen csajok is akik hülyítenek hogy valamit elérhessenek , nagyon sok a deviáns elme, szóval ha tényleg olyan amilyennek gondolod akkor lehet, de a végén ugyis az lesz amit leírtam, szóval ez ilyen hétvégi program és dugós kapcsolat lesz, de nem tudom hogy fiu vagy lány vagy, ha lány akkor kevésbé ajánlom, de egy próbát megérhet, legrosszabb esetben is tapasztalatot szerzel :)
2014. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!