Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így kérdezek rá az ex-témár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így kérdezek rá az ex-témára, az szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Ma a laptopomon néztünk egy filmet, és közben nézegette a barátom a telefonján a Facebook üzeneteket.

Egyszer csak jön egy értesítés, az exétől kapott üzenetet.(3 évig voltak együtt, 1,5 évet együtt laktak)

Abban a pillanatban felpattant, és elkezdett valamiről beszélni. Nem tudja, hogy tudom, ki az exe (3 hónapja vagyunk együtt) és annyit sikerült elkapnom, hogy a csaj így kezdte az üzenetet, hogy "Mikor tudod visszaadni a cuccaimat?"


Viszont az bánt, hogy így viselkedett, mintha titkolóznia kéne előttem. Sosem csinálok balhét ex ügyben.


Ez az első kapcsolatom, 3 hónapja vagyunk együtt. Mindjárt fekszünk le aludni, de úgy érzem ezúttal ezt-azt ügyet nem nyelhetem le, mert ha visszaadja a cuccait, akkor találkozni is fognak, majd arról meg hazudni fog nekem, vagy mi?


Szerintetek ha így elmondom neki, nem hangzik majd féltékenyen, ugye?

"Amikor ma filmeztünk, láttam, hogy kaptál egy üzenetet az előző barátnődtől. Félre ne érts, nem azt akarom tudni, hogy mi áll az üzenetben. Csak kicsit kényelmetlenül éreztem magam, amikor felpattantál az ágyról, és úgy tettél, mintha mi sem történt volna. Nem vagyok sem dühös, sem mérges, sem féltékeny, csak egy kicsit zavar a szitu, olyan, mintha titok lenne, amit nem tudhatok. A kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy bármi zavarja a másikat, azt megbeszéljük."


Na? Bocsi, kicsit hosszú lett.

22/L


2015. máj. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából.

Mindenképpen beszéljétek meg, hogy ne titkolózzatok.

Egyébként egy kicsit féltékenynek tűnsz, de gondolj arra, hogy csak a cuccait kéri vissza, természetes (= nem akar már oda menni).

Vagy: 'ha van még valami lezáratlan dolog az exeddel, intézzétek el nyugodtan, de jobb lenne, hogyha tudnék róla.'

2015. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Légyszi, segítsetek, ez lenne az első "beszéljükmeg" köztünk, és mint említettem, nekem ez az első kapcsolatom.


Nem akarom elszúrni, meg gyerekeskedni, nagyon szeretem.

2015. máj. 1. 23:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy a lányra tényleg nem vagyok féltékeny, nem is zavart, hogy visszakéri a cuccait.

Inkább a barátom viselkedése zavart. Mintha titkolnia kéne. És az viszont, hogy úgy találkoznak majd (ha csak ma fel nem hozom a témát), hogy nekem erről nem szól, az viszont erősen zavarna.

2015. máj. 2. 00:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, a legundorítóbb dolgot csináltam, amit lehet. Megnéztem az üzeneteit. :(

Kérdezte a csaj tőle pár napja, hogy van-e lakótársa, vagy új barátnője, hogy megy a sora.

Azt írta vissza, hogy nincs lakótársa, és új embereket ismer meg nap mint nap.

Utána meg elhívta nyáron filmezni valahova.


A vicc, hogy nem a csaj kezdeményezi. Mondjak le erről az egészről? De közben úgy érzem, hogy szeret. :/

2015. máj. 2. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:

1. en is beleneztem pasim facebook uzeneteibe es emailjeibe es nem kellett volna. pont azert, mert olyan dolgokat latsz meg, amik bantani fognak.

2. en is talaltam olyasmit ami nem tetszett, a vege az volt, hogy majdnem elkoltoztem. szerintem valahogy ez benne van a pasikban, hogy mindig azt akarjak mutatni kifele, hogy veluk minden rendben.

3. nem tudom miert hivta el filmezni de en megprobalnek ugy rakerdezni, hogy ne deruljon ki hogy beleneztel az uzeneteibe. pl hogy talalkozna-e meg vele, vagy, hogy tartjak-e meg a kapcsolatot. ezeket siman megkerdezheted, mivel lattad azt, hogy uzenetet kapott a lanytol es a vielkedese is arra utalt, hogy titkolni akar valamit.

2015. máj. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!