Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felmerjem jelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felmerjem jelenteni a rendőrségen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal, fél éve elkezdett drogozni pár hónapja pedig árulja is. Annyira borzalmas látni, hogy tönkre teszi magát, szörnyen le van fogyva, tegnap is rosszul lett és semmit sem tehettem a mentőket nem engedte, hogy kihívjam. Már fenyegetem azzal is, hogy elhagyom, de ilyenkor mindig jön a hülye szövegével, hogy "te is ugyan úgy itt akarsz hagyni mint mindenki és, hogy csak ennyit jelentek számodra" meg amúgy se bírnám otthagyni. Szüleimnek nem szólhatok mert biztosan eltiltanának tőle.Az Ő szüleit meg nem is ismerem az apja 3 éve elköltözött Németországba és havonta küld neki pénzt mást nem tudok róla és szerintem Ő se nagyon. Az anyját nem is ismerte és a többi rokonáról se tudunk semmit szóval senkitől nem tudok segítséget kérni már mindent megpróbáltam, hogy abba hagyja de már nem is ugy gondolkodik mint régen szóval magától nem fog leállni. Nem sokára betölti a 18 at. Ha kihívnám a rendőrséget amikor tele van droggal a lakás meg Ő is be van drogozva akkor mit fognak csinálni a rendőrök elviszik elvonóra vagy lecsukják? Kimerjem híni őket? vagy mégis mit tegyek? Kérlek segítsetek.
2015. máj. 2. 00:09
1 2 3
 1/23 opened paradise ***** válasza:
25%

Lecsukják.

Előbb inkább szakíts vele és menj el jó messzire.

2015. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Jelentsd.
2015. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
18 alatt nem fog letöltendőt kapni ezért.
2015. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Csakis névtelenül. És akkor amikor nem vagy ott.

Nehogy fenyegetést kapj.

2015. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 opened paradise ***** válasza:

De ezzel nem arra céloztam,hogy ne tedd meg.


Ha nemsokára betölti,akkor húzódhat addig a tárgyalás,míg be nem tölti.

2015. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Semmi képen nem fogok vele szakítani! De szerintetek az lenne Neki a legjobb?
2015. máj. 2. 00:18
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha feljelented, akkor majd ő szakít veled. Még akkor is ha ez lenne neki a legjobb
2015. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És mennyi eséllyel vinnék csak elvonóra?
2015. máj. 2. 00:20
 9/23 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mit kéne tenned, de minden tiszteletem a tied. Nagyon ritka az ilyen jó ember, mint te! :-)


Amennyire én tudom a gond csak az anyag eladásával van. Azt is tudni kell, hogy minél tovább csinálja, annál több lesz a büntetés.

Annak kéne utána járni, hogy mehet-e önként elvonóra, és akkor nem kell feljelenteni, talán még büntetés nélkül is megúszhatja.


Nem akartam, de muszáj leírnom, hogy szerintem is jobb lenne, ha elhagynád. Önző, és szemét lépés lenne.

De gondolnod kell, elsősorban, magadra is!!! Nehogy lehúzzon, és tönkretegyen téged is. Sajnos ragályos a "betegsége", és ha nem hagyja, hogy segíts neki, akkor te sem fogod sokáig bírni idegekkel, és előbb - utóbb kipróbálod te is. És ha egyszer elindultok a lejtőn......


Kitartás, és sikert kívánok nektek! :-)

2015. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Igen, jelentsd fel, ez lesz a legjobb mindenkinek!

Nekünk azért, mert egy kis időre megszabadulunk egy drogos köcsögtől

Neked azért, mert egy hatalmas tehertől szabadulsz meg

Drogos köcsögnek meg azért, mert ha megjön ettől az esze, akkor az életét mentheted meg ezzel.

Szóval ne késlekedj, cselekedj minél hamarabb, ne magad miatt tedd meg, hanem értünk.


Sok sikert :)

2015. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!