Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, bejönnek nektek egyáltalán az értelmes pasik?

Figyelt kérdés
Van még értéke az értelemnek? Mert manapság már szinte csak azt látni,hogy a tahóknak vannak jó nőik...
2010. febr. 22. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok :D
2010. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az értelmes pasik jöhetnek szóba. Utálom a buta embereket, nemtől függetlenül. Ha nagyjából még az érdeklődési körünk is hasonló, az plusz pont.:) Bár,nem tudom nálad mi a jó nő,lehet neked nem jönnék be.:) Relatív dolog a szépség.

21/L

2010. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek

20 F

2010. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igaz amit irtal,de altalaban az emlitett jo nok is sotetek.
2010. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak kifogásokat keresel, szimplán töketlen vagy.
2010. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

18:24:


Nem, Smith ügynök.:)

2010. febr. 22. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem külön társkereső kellene az átlag inteligenciával és afelettieknek rendelkezőknek illetve egy az az alattiaknak vagy mindenkinek 14 éves korában rá kellene tetoválni a fejére hogy értelmes-e, így kevesebb csalódás érné az embereket :P
2010. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy értelmesnek kell lennie a pasinak. de miért baj az, hogy az értelem mellett helyes arcra, humorra, jó testre, biztos anyagi hátérre, sármra is vágyunk? (hálistennek az én pasim ilyen) Szóval az értelem önmagában kevés. De ez igaz a nőkre is. Szépségversenyekre járok(ill. sztem már csak jártam, mert kezdek kiesni a korból:O) és szép eredményeim vannak, emellett diplomám van és sokak szerint jó a humorom. Szóval nem minden jó nő sötét.Ezt kikérem magunknak!:-)23/L
2010. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18:22:


Ez így van. Persze,mint minden férfinál,nálam is számít,hogy néz ki az ellenkező nem...De nem alapvető szempont. A munkahelyemen is van egy nálam valamivel idősebb csaj,aki nem egy bombacsaj,de nagyon kedves,jól lehet vele dumálni,természetesen szép. Simán el tudnám képzelni,hogy összejöjjünk,pedig nem egy jobb csajt ismerek nála.

2010. febr. 22. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:

a csajozáshoz amúgy is kell egy kis ész nem úgy megy az hogy odamész és jó vagy nála hanem hirtelen döntéseket kell hozni a csajok gyakran kib*szós kérdéseire nem feltétlenül kell tahónak lenni inkább magabiztosnak bárkit össze lehet szedni akárhogy nézel ki még akkor is ha nem vagy gazdag

és ahhoz hogy jó csaj és értelmes meg minden ehhez annyit fűznék hozzá hogy a szépség vakító és előítéletes leszel hogy biztos jófej stb

2010. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!