Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek csak ez számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek csak ez számít?

Figyelt kérdés

2 napig emaileztem vele aztán kérte cseréljünk képet mert nagyon kedvel. Miután megtört "bocsi nem vagy az esetem".

Szóval ha jól értem a belsőmmel nem volt baja és csak a felszínesség győzött! Senki nem tehet róla milyenek született! Ti meg semmi mással nem foglalkoztok csak hogy ki hogyan nézz ki!


2015. máj. 2. 04:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

ez elég sokszor így van, igen.

én mondjuk pont nem :D tehát én általában jobbszeretek anonim ismerkedni, hogy egyikünk sem tudja, hogy néz ki a másik. utána ha a belsőt úgyahogy megismertem, és kezdek kíváncsi lenni, nah akkor jön a képcsere. ez másrészt azért is van, mert elég szép lánynak tartanak, és nem szeretem, ha ez kihatással van a beszélgetésre. mutassák csak ki a foguk fehérjét :D nem kell az álca.

szóval te pont egy olyan lányt fogtál ki, akit a külsőségek érdekelnek. ettől még nem kell lenézni e nem összes képviselőjét! :D

2015. máj. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ő volt az első ilyen. Konkrétan három éve nem találok egy lányt akivel kölcsönös az érdeklődés egymás iránt. Mindig a képcsere a pont az ismerkedésnek.
2015. máj. 2. 04:50
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj hogy ha fizikailag egy kicsit se vonzodik valakihez az ember mindegy milyen rendes nem lesz belole semmi. Ismerkedj elobe es elkerulheted ezt a kellemetlenseget
2015. máj. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
ja sok csaj fecseg a belsőröl de számukra nem az mutatja meg hogy egy férfi kicsoda micsoda
2015. máj. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Személyesen is ugyan ez van! Nem vagyok kocka.... De neten egyszerűbbnek gondoltam, márt csak ezért is mert rövidebb idő alatt több személyel tudok csevegni.
2015. máj. 2. 06:08
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze, a fiúk meg a kövér, kapafogú lányokat szeretik.
2015. máj. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt nem mondtam! De én sem vagyok kövér meg kapafogú... miért keresnék pont olyat?


Egy teljesen átlagos lányra várok.

2015. máj. 2. 06:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Nagyon is sok mindennel foglalkozunk. Ne általánosíts! Valakinek jobban számít a külső, valakinek kevésbé. Fiatalabb korban főleg a külső dominál. Sokaknál meg a pénz áll az első helyen.


Jómagam mind a külsőt, mind a belsőt fontosnak tartom. Kell, hogy vonzónak tartsam.

2015. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ne képcsere legyen a következő lépés hanem vakrandi

számít a külső mert ha semmi vonzót nem találok a külsőben akkor nincs értelme

de sokszor egy kép nem azt mutatja ami a valóság szóval vak randi v skyp

2015. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

most fordítsuk meg. ha te beszélgetsz 2 napig egy lánnyal, megtörténik a képcsere, és egy roppant előnytelen képet küld magáról: kövér, pattanásos, zsíros hajú, busa szemöldökű, satöbbi. szóval a kép egyértelműen olyan érzést kelt benned, ami elveszi a kedved a további beszélgetéstől. nem lenne értelme, ha nem tetszik egyáltalán. na, akkor nem ezt tennéd te is? az a lány sem tehet róla, milyennek született. ha a lány által küldött kép nem tetszett volna, akkor te nem lennél felszínes? ha tényleg nagyon nem az eseted.


szerintem egy kapcsolatban bizony, hogy fontos a külső. nem csak és kizárólag ez, bőven nem elég maga a külső, de mégis, mit kezdjek egy olyan sráccal, akivel érzelmek még bőven nem alakulhattak ki (hiszen csak 2 napja beszélünk, azt se személyesen), aztán látok róla egy képet, és hopp, nem jön be egyáltalán. hiába a pozitív belső, a fizikai vonzalom nélkül abból max barátság, vagy áltatás, hazugság lesz. te szívesen járnál valakivel, aki csak kelletlenül van veled, egyáltalán nem vonzódik hozzád, de sajnálatból mégis azért veled van? szerintem erre senki sem vágyik. akkor már mégis értelmesebb megmondani, hogy bocsi, ennek semmi értelme.

2015. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!