Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-20éves lanyok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20éves lanyok mi alapján választanak párt? Mi számít mi nem mi fogja meg őket egy pasiban és mi taszítja?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen korú lányok főleg a csillogásra mennek. Persze vannak kivételek, de többségben az mondható el, hogy főleg a jó külső, jó duma és népszerűség vonzza őket.

Később már nem tartják annyira fontosnak ezeket a dolgokat, de tizenévesen többnyire igen.

2015. ápr. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi számít jó külsőnek.ez elég vitás mert mindenkinek más a jó de hát így nem lehet megfelelni !
2015. ápr. 15. 03:05
 3/8 anonim ***** válasza:

2#

Úgy gondolom ami nem átlagos, hanem valamilyen szinten eltér attól pozitív irányba.

Ez lehet kockahas vagy csak simán vékony/sportos, izmosabb, simán vékony egy jó hajjal, természetesen megnyerő arc. A 14-16 éves lányoknál inkább feminim megjelenésű fiúk számítanak ideálnak.

2015. ápr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy van, ahogy írták. Azért számít még a pénz is, meg a barátnők véleménye. Az nem baj, hogyha nem egy álom a személyisége. Ami megfogja őket, azok az ajándékok, a bókok, a nyilvános romantika. Ami taszítja, az persze az összes felsoroltnak az ellenkezője, azonkívül a fizikai bántalmazás, megcsalás, némelyiket a káros szenvedélyek túlzásba vitele is.


OFF: Kivételként is érdekel a véleményem?

2015. ápr. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőknek igazuk van! Külső, duma, népszerűség, pénz, barátnők véleménye!

Ami taszítja őket: népszerűtlenség, nem vonzó külső, szegénység, személyiségileg unalmas vagy idegesítő, és persze ha a barátnőknek nem tetszik, akkor veszsett ügy!

2015. ápr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5#-ös vagyok...

Még hozzáfűzném az erőszakot, megcsalást a taszításhoz

2015. ápr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

az eddigi kommentek nagyja hülyeség, és általánosítás.

vagy pedig én voltam nagyon különleges fiatal lány..

egy normális lánynak, nőnek nem számít sem a pénz, sem a népszerűség, engem legalábbis nem érdekelt sem 16 évesen, sem most.

ami nekem személyszerint számít: legyen magabiztos, fontos a kisugárzása, egészséges önbizalom, nálam a pozitív életszemlélet sem utolsó. meg persze a mosoly is sokat számít, még ha nem is tökéletes valakinek a fogsora, mosolyogjon sokat. a külső is fontos persze, de ha valakinek megkedvelem a személyiségét, akkor a külsejét is jobban megszeretem.

minden lánynak más az ideálja, más tetszik neki, amiket leírtam talán általánosságban igaz lehet a többségünkre. egy megnyerő személyiség még a nem túl megnyerő külsőt is feldobja.

20L

2015. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban tényleg így van. Nem egy évfolyamtársam van aki aszerint választ párt, hogy van e autója/jogsija. Én személy szerint a félénkebb mégis bohóc pasikra bukom. Persze a félénkségnek is van határa!! Szeretem a rockosabb fiúkat nem kell úgy kinézniük, de könyörgöm egy férfi legyen már férfi és ne Justin Biebert hallgasson.. jézus..na mindegy..Legyen határozott és lehessen vele beszélni. Bocsánat ha valakit sértek! 16/L
2015. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!