Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kezdtetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezdtetek el párotok előtt pukizni és böfögni? Ki volt az első és mi közbe? Vagy szerintetek ez nem tartozik a komoly párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mi fél év után, véletlenszerűen, de azóta már nem vagyunk szégyenlősek. Ez azt jelenti, ha kicsúszik, ez van...De nem rendezünk versenyeket. :D

19lány, 24fiú


2010. febr. 22. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ijjj...hát...én úgy gondolom, hogy vannak dolgok, amik csak rám, illetve csak a másikra tartozik...!

Én már közel 4 éve vagyok együtt a párommal, de mi sosem...:D

De hát embere válogatja:D

20/L

2010. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem vészes jó mondjuk nem a legelején és utánna is nem valami ordenáré módon.
2010. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
böfögni azt elöször elég arra egy köszi a fingás hát az ...xd elég egy sorry am mindenki fingik még az angol királynő is
2010. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Perszehogy csak akkor, ha már csavarja a beleidet vagy észre sem veszed és kicsúszik. Ennyi. :)
2010. febr. 22. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

HÚ mikor fiatal szinte gyerek voltam,egerbe jártam suliba,volt ott egy nagydumás krapek!

Ő mesélte:gyerekek ezt jól jegyezéttek meg!amikor az asszony pukizik előtted az egyenlő azzal hogy le vagy sz@rva!semmilyen tiszteletet nem mutat már feléd!

annak a kapcsolatnak már régen vége!

most 35 vagyok de már tudom miről beszélt!!


domek!

2010. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
igen ám, és ez érvényes a pasikra is, Domek...
2010. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
természetesen! de azért egy nő! nemá!
2010. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát én meg pont azt tapasztalom a környezetemen is, hogy akkor igazi a kapcsolat, ha a felek nem szégyellenek egymás előtt fingani :D

persze azért nem orrba-szájba, de most egy-egy alkalomadtán simán belefér...

2010. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mi a barátommal 1 éve vagyunk együtt és simán megy a dolog egymás előtt! Nem szégyelljük magunkat és ugyanolyan nőnek tekint, hisz ez egy normális tevékenység! Nem is kéne olyan pasi, aki ezt nem tudja tolerálni, és évekig kéne vele élnem ugy hogy szégyellem előtte magam! 24L
2010. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

belőlem csak halk,és nemtul szagos jön ki,párom 99%ban állitása szerint észre se veszi

ő viszont majd fél évig nem akart előttem,nekem kellett rájönnön,mitől fáj az ő hasa állandóan...nah azota nem zavartatja magát,szomszéd kutyája (panel) néha még meg is ugatja,olyan hangosakat...és vigyorog rajta,merthogy milyen vicces ahogy menekülök a szag elől:D

22/L

2010. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!