Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem hajlandó elvinni sehova és meglepni sem lep meg soha?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 5 hónapja vagyunk együtt, tudni kell, hogy ő elég spórolós. Nem nagyon költekezik, magának sem vesz semmit, sem ruhát, sem mást. Még kaját sem igazán.

Kezdetben mikor összejöttünk, másabbnak tűnt, akkor még meglepett mondjuk olyan édességgel, amit szeretek. Vagy reggelire vett nekem valami pékárut mondjuk. Ez volt kb. az első 2 hónapban. De azóta teljesen más lett minden. Mióta együtt vagyunk egy szál virágot sem kaptam tőle, sem születés-névnapomra, sem valentin napra de még nőnapra sem!

Mindig elintézte valami olcsó csokival.

Próbáltam ezzel nem törődni. De most hogy ugye itt van a jó idő, vágynék valamerre, jó lenne egy kicsit kimoccanni itthonról, mert mindig vagy nálam vagy nála vagyunk.

Felvetettem az ötletet, hogy jó lenne átmenni mondjuk a Nyíregyházi vadasparkba vagy majd júniusban elmenni a Balatonra, de egyenesen rávágta,hogy ő bizony nem megy. Csalódott voltam,mert szerintem ezek nem egy olyan elérhetetlen helyek, ahova ne lehetne eljutni. Nem azt kértem,hogy vigyen el mondjuk valami tengerparti országba...Sőt nem vágyok én sok mindenre. De egyszerűen nem érzem azt,hogy fontos lennék neki,vagy érdekelné hogy mire vágyok,mit szeretnék...

Még nem beszéltem vele erről, de tudom,hogy ő ilyen...nem fog megváltozni és nem is kérhetem ,hogy miattam változzon meg. Viszont ez nekem rosszul esik,mert nem érzem azt hogy törődne velem vagy hogy érdekelném.

Valamelyik nap el akartam menni fagyizni,de azt mondta,hogy neki nincs kedve hozzá,meg hogy olyan drága a fagyi..így oda sem mentünk.

Nem tudom már mit csináljak, de kezdek beleunni ebbe az egészbe. Mindig látom,hogy másokkal mennyire figyelmes a párjuk és elgondolkozok,hogy én miért nem érdemlem meg azt,hogy velem is figyelmes legyen a párom :(


2015. máj. 2. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj utalni arra, hogy hiányzik a romantika. Szerintem nem az nem esik jól neked, hogy nem visz egy sütit vahy csokit, hanem az, hogy nem foglalkozik veled.
2015. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán használd a szád beszédre és ezt neki mondd.
2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy te találj ki valami programot és mondd meg neki, hogy menjetek el.
2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom mondtad neki. Akkor vedd rá, a női fegyverrel ;)
2015. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mint megtudtam(nem tőle,hanem az egyik közös ismerősünktől), a volt barátnőjét,akik évekig voltak együtt, sok helyre vitte el, valentin napra meglepte őt, úgy hogy telerakta a szobáját gyertyával meg rózsákkal.

Én valentin napra kaptam tőle valami márkátlan csokit(mogyorósat)holott, tudta,hogy az az egy csoki az,amit nem szeretek..Ráadásul őt még külföldre is elvitte. Engem pár km-el arrébb nem képes elvinni.

2015. máj. 2. 12:10
 6/9 A kérdező kommentje:
*akivel évekig voltak együtt
2015. máj. 2. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ezt kell írnom, de valószínűleg nem szeret.

Mellette vagy, tud kivel szexelni és beszélgetni és elmondhatja a barátai körében hogy van valakije. De ennyi, többet nem akar tőled.

Az hogy te mit szeretnél, nem fontos számára:/

Ha jó neked így a kapcsolat, akkor maradj benne, de ha többre vágysz akkor lépned kell.

Te is megérdemelsz annyt figyelmet és kedvességet, szeretetet mint bárki más. Én a helyedben kilépnék a kapcsolatból mert szerintem működésképtelen.

De ez a te életed, neked kell döntened.

2015. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menjenek el május 8-an fagyizni, akkor sok helyen féláron van
2015. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Oszd meg vele, hogy neked hogy esik a viselkedése. Azok után pedig már tisztán fogod látni, hogy érdekli-e, hogy mit érzel vagy továbbra is úgy fog viselkedni mint eddig. De addig amíg nem mondod el neki, csak találgatsz. Beszélj vele.
2015. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!