Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi baja lehet? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehet? Mi az oka hogy nem keres egy szerintem nagyon jól sikerült randi után?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt egymásba szerettünk...nem lehetett köztünk több néhány tiltott csóknál akkor...külföldön találkoztunk először, rá egy évre kb visszament magyarországra.2 év telt el mire újra megkeresett 2014 decemberben és amikor tél végén hazautaztam találkoztunk. Csak 2 órája volt, azalatt átmentünk hozzá. Csókolóztunk,romantikáztunk,beszélgettünk. Ő azt akarta hogy feküdjünk le de nem adtam oda magam így elsőre...szóval csak szerelmeskedtünk.Nagyon boldog voltam,sosem lehetett teljesen az enyém és akkor ott az volt. Simogatott,becézgetett...megbeszéltük hogy visszajön hozzám külföldre majd nyár végén.Na ez történt pár hónapja de a találkozó óta nem keresett. Szerintetek lehetett az az oka hogy nem feküdtem le vele? Dehát csak 2 órát szánt rám. Azóta írtam is neki de nem válaszolt.Mit tegyek?:(
2015. máj. 2. 12:03
 1/2 anonim válasza:

Az böki a csőrét hogy nem feküdtél le vele. Valószínűleg meg sem érdemli azt hogy foglalkozz vele, és ne is tedd. Keress egy normális személyt aki nem csak megba*ni akar.

Üdvözlettel

Hajbel

2015. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 éve lehet hogy még szeretett, most meg valószínűleg inkább csak szexhiánya volt és eszébe jutott egy régi ismerőse, gondolta, bepróbálkozik. VAGY nem olyannak emlékezett rád, amilyen voltál és ezért már nem akar semmit. ha közel fél éve nem keresett, akkor felejtsd el.
2015. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!