Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálvágyam van, semmi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálvágyam van, semmi értelme az életemnek, nem érdeklek egy fiút sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van az életemből. Sokszor kívánom, bár meg se születtem volna. Semmi értelme az életemnek még sose voltam boldog. 23 éves vagyok, és nem mondhatom el magamról, hogy volt valaha egy normális párkapcsolatom és azt sem hogy volt szexuális élményem. A pasik szabályosan menekülnek előlem, hamar otthagynak. Csupa rossz tulajdonságaim vannak. Már gondolkodtam az öngyilkosságon is, csak nem volt bátorságom hozzá.
2015. máj. 2. 12:28
 1/10 anonim válasza:
0%
Szerintem ez badarság :) egyszer mindenkinek összejön... szerintem próbáld ki, hogy nemérdekel az egész ne gondolj rá ne foglalkozz vele csupán esténként néha mikor lefekszel gondolj bele, hogy együtt vagy valakivel akit szeretsz, s az viszont szeret... aztán ennyi a trükkje és lesz :D 23/f szingli :D
2015. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát tegyél bele valami értelmet... azt neked kéne találni...
2015. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne ne izélj már....

Én is akartam öngyilkos lenni 16 évesen is, szerkesztette is egy 220V-ot belém-vezető cuccot, - nincs valami könnyű életem, e jó, hogy van.

Nyugi, nem tudod mi vár még rád!

Ahogy leírtad, ennél biztosan jobb lesz.

2015. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj, légy sikeres. A gazdag csajok sose maradnak egyedül..
2015. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmmm nekem mindegy megteszed-e vagy se, viszont ne hibáztasd magad. Ha tisztában vagy a hibáiddal változtass azokon, és gondolkoj pozitívan.
2015. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 To7ka ***** válasza:
34%

No nézzük!:)

Én nem mondom magamnak vallásosnak (megvan a saját hitem, ami inkább a tudományra alapszik), nem tudom Te hogy vagy vele. De mit ismersz? A jelenlegi valóságod. Nem vagy megelégedve benne önmagaddal, az eseményekkel, a környezeteddel.

De tudod, hogy VAN. És ha kicsit elgondolkozol rajta, rájössz a Lehetőségeidre.

Mit tudsz a halálról? Semmit, egyszer mindenkit utolér, fogalmunk sincs mi lesz utána. És ez egy visszafordíthatatlan ismeretlen. Én ettől őszintén bevallom, félek.

Tehát most élsz, és minden másodperce az életednek egy lehetőség. Lehetőség élvezni a legapróbb dolgokat, kimenni elázni az esőben, virágot szedni, állatot simogatni, igaz "társra" lelni pl egy kutyában (komolyan, felemelő érzés az állatok önzetlen szeretete is, még ha most nem is erre vágysz). Ezt az élet apró örömei részt boldogan folytatnám, de gyanús hogy csak figyelemfelkeltő halálvágyad van, és csak és kizárólag a párkeresés érdekel. Kiragadtál egyetlen egy pontját az életednek, amiben jelenleg befektetett munka nélkül nem érhetsz el sikereket, és máris inkább meghalnál. Ez gyerekes.


De oké, nézzük ezt az egy pontot. Mit szeretnél? Ülsz otthon, zabálod a csokitortát, nézegeted a pattanásaid, játszol a hurkáiddal, a beragadt kajamaradékot szopogatod a nyelveddel a csálé fogaid között, és a szemölcsöd nyomja a hátad ültödben. Fogalmam sincs mitől vagy elégedetlen önmagaddal, de nincs olyan amiből ne tudnál drasztikus változást elérni. Semmi olyan nincs, amit saját magad ne tudnál megteremteni!

Különleges vagy. Egyedi emberi lény. Akinek minden másodperce tele van lehetőséggel. Tudod mennyi idő feladni a szénhidrátot, és eljárni heti 4szer sportolni? Minimális, az eredmények már 1. hónap után jelentkeznek.

Mennyi pénz elmenni egy nagykezelésre? Pár ezer forint, pár óra(?) fájdalom.


És ha most elkezded, a strandszezon vége felé már sokkal jobban állsz. Fesztiválok (nincs pénz irány diákmunkát csinálni), rengeteg jó program országszerte, külsőleg ugye jobb vagy mint valaha, nőtt az önbizalmad, ismerkedhetsz.

És csak addig mész el a párkapcsolatban, pont azt csinálod, ami Téged boldoggá tesz! Mindig. Ha nem normális a kapcsolatod használd ki Te arra amitől boldog lehetsz. Ez a Te életed, ne másokért éld. Magadért legyen elég erőd a változásra, fejlődésre!

Sok sikert és kitartást!

2015. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg az ilyen választ mint az utolsó nem törlitek ki, de aki nem ír semmi rosszat azét igen.
2015. máj. 2. 13:05
 8/10 A kérdező kommentje:
82%-os nem rád gondoltam.
2015. máj. 2. 13:05
 9/10 To7ka ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!:) Igenis számítasz, nagyon sok embernek fontos vagy, de ha nem is lenne körülötted senki, akkor is számítasz!;)

Én a nickem miatt 0%-t kapok olvasás nélkül pár majomtól, ahelyett hogy intelligensen kifejtené az ellenvéleményét, megvitatnánk a nézeteink, és ha akár hónapok múlva valaki hasonlóan elkeseredett lesz és elolvassa a kérdésed, hasznos segítséget kaphat.

De akárhova leírom, hogy tenni is kell valamit, a lusta nőgyűlölő unintelligens paraziták már sorakoznak.

Kérek értelmes vitákat!!!;)


Te meg maradj erős, tarts ki!:)

2015. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy hosszabb cikket a komfortzónáról, a végén van egy rövid felsorolás. Ott lehet a probléma, hogy határokat tűztél ki, amiket nem tudsz elhagyni. Nem mondom, hogy ez biztos veled is így van, de érdemes elgondolkodni rajta.

Nem linkelem ide, nem szereték reklámozni blogokat, meg amúgy is jobb magad megtalálni ilyeneket, a listát viszont idemásolom:


"

– sétálj haza minden nap más útvonalakon, olyan zugokat fedezve fel a környéken, amiket sosem ismertél

– csinálj valamit egyedül, amit inkább csak társaságban tudnál elképzelni – menj el egyedül moziba vagy étterembe

– kóstolj meg új ételeket

– menj el otthonról smink nélkül, ha mindig sminkeled magad, vagy sminkelj, ha nem szoktál

– vegyél fel olyan ruhadarabot, amit nem szoktál – magas sarkú cipő, dekoltált blúz, szoknya, fiúknak nyakkendő, vagy éppen egy laza kosaras póló

– aludj a kanapén

– utazz el valahová, ahol még sosem jártál

… és általában véve: kísérletezz! "

2015. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!