Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme úgy szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy szeretni egy lányt 6 éve tiszta szívemből, hogy az teljesen viszonzatlan és 3 éve nem láttam, valamint más lányra nem tudok nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leirtal, annak nincs ertelme semmi. Persze romantikus es szentimentalis, hogy ekkora erzesek vannak benned, de hiabavalosag. Probalj meg nyitni a vilag fele!
2015. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem hosszú az élet, hogy a 8-10 százalékát elpocsékoljuk.
2015. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A választ te is tudod,a többi rajtad áll.
2015. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Két és fél évet mellette töltöttem. Eletem legszedd időszaka volt. Ugyan nem jártunk, de közel voltunk egymáshoz. Csak éretlen voltam s nem tudtam magasabb szintre lépni ezért mással jött össze, amit nem bírtam elviselni, ezért sokat veszekedtünk majd elváltak útjaink. S itt vagyok 2011 szeptembere óta nem láttam de még csak nem is beszéltünk, de az életemnél is jobban szeretem, minden nap rá gondolok, elalvás előtt az utolsó, ébredéskor pedig az első gondolatom ő. 19 vagyok egyébként s soha nem volt még barátnőm. Egyszerüen senki iránt nem voltam képes úgy érezni,ahogy az egy kapcsolathoz kell, minden lányban őt keresem. Nem tudom mit tegyek. :/
2015. máj. 2. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nőben őt fogod keresni és aki a legjobban hasonlít rá külsőleg vagy lelkileg abba fogsz beleszeretni.
2015. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!