Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban eltudjam ezt viselni?

Figyelt kérdés
Én 14/L vagyok, a barátom pedig 16/F. 2 hónapja vagyunk együtt, és sajnos csak hétvégén tudunk találkozni, akkor is max 1-2-3 napra. Emelett beszélni is inkább csak hétköznap tudunk, mert hétvégén dolgozik, vagy átmegy a haverjaihoz, és minél régebb óta vagyunk együtt annál jobban hiányzik már akkor is amikor elköszönünk. Plusz jövőhéten alig fogunk tudni beszélni, mivel én is és ő is osztálykiránduláson leszünk, és amikor ők hazaérnek, mi akkor megyünk, persze felhívjuk egymást, de az mégsem elég. Amikor én jövök haza akkor hazajön velem, de az majd vasárnap lesz. Iszonyatosan hiányzik. Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen?
2015. máj. 2. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél érettebb. És ezt nem bántásként mondom. Néhány nap nem a világ vége, nem kell egymás nyakán lógni folyton, nem kell nonstop beszélgetni. Ha folyamatosan együtt lennétek és beszélnétek, elég hamar unalmassá és lapossá válna a kapcsolat, elég gyakran ez szokott lenni. A kezdeti őrület alábbhagy majd idővel. Mi három éve vagyunk együtt a barátommal, heti 1 napot tudunk találkozni, és 2 naponta 1 órát beszélünk. Mégse halunk bele :)
2015. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenem mekkora problémáik vannak a mai gyerekeknek! Ez olyan szörnyű!
2015. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem, nem kell lehurrogni ><
2015. máj. 2. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereted. Ennyi! Ezen nincs mit tenni. Persze ez hulyeseg, de a Te korodban szinte mindenki igy csinalja. De nincs mit tenni ... Te erre kirandusz es akkor, Ok arra mannek es termeszetesen teljesen maskor (ilyen az elet) ... de ne szomorodj a bilibe :) ... lesz majd holnap is, amikor mar senki nem osztalykirandul es akkor majd csak kalakul valami ... addig is legyel ilyen hulye szerelmes, szeretni jo! :)
2015. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj egyébként arra, hogy még kb. másfél hónapot kell kibírni, utána jön a nyár, és sokkal több időtök lesz együtt!
2015. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!