Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem lányok?

Figyelt kérdés
mért van így? úgy vettem észre hogy mostanában a lányok félnek a szerelemtől ,tisztelet a kivételeknek,de sok lányról tudom hogy otthagyta azt akit szeretet, és megelégedett egy átlagos csávóval,amikor választhatta volna az igaz szerelmet,de így könnyebbnek látta vagy mi ?
2015. máj. 2. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én sose hagyom ott a szerelmem, ha valóban érzek iránta valamit. Csak remélem, hogy kölcsönös lesz.
2015. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te magadat tartod az igazinak. Rendben önbecsülés és stb, de nézz a tükörbe előbb. :D
2015. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy úgy jön le a kérdés mintha magamról beszélnék ,de nem rólam van szó ,hanem egy ismerősömről ,és nem értem mért hagyta ott ha látni lehetett rajta hogy oda van érte a lány
2015. máj. 2. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:

azért, mert ő nem szerette a lányt.


bonyolult?

2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos vagy benne, hogy minden részletbe beavatott téged a pár?
2015. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

' úgy vettem észre hogy mostanában a lányok félnek a szerelemtől'

Én bevallom, hogy félek tőle. Rettenetesen félelmetesnek tartom a szerelmet...

Van párom egy éve, akivel oda vagyunk egymásért. Úgy érzem, hogy ő a másik felem. Fél szavakból is megért, ismeri a mozzanataimat, a rigolyáimat és nem csak elfogadja azokat, de ahogy én látom még szereti is őket.:) Néha jobban ismer mint én saját magamat...és ez már ijesztő számomra. Ahogyan az is, hogy hogy lehet valakit ennyire szeretni. Napról-napra, pillanatról-pillanatra egyre jobban. Egészséges módon félek attól is, hogy mi van akkor ha elveszítem, ha a sors úgy hozza, hogy külön kell válnunk(önszántunkból semmiképp sem tennénk). És ez csak pár dolog, amit felsoroltam. Tehát szerintem a szerelem egy félelmetes dolog, de ennek ellenére vállalni kell a kockázatot. Lehet, hogy a kérdésedben szereplő lányok nem voltak eléggé 'bátrak' hozzá.:)

2015. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,és biztos igazatok van az áll a háttérben hogy nem mertek ők, ezért inkább önszántukból szenvednek
2015. máj. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!