Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Egy fél éves kapcsolatot zártam le 2 hónapja.

Nem éreztem jól magam benne, nem éreztem hogy kellőképpen foglalkozott volna velem. Csak úgy voltunk, mikor éppen kedve volt, vagy nem volt jobb elfoglaltsága.


Azóta minden héten felhív, beszélgetünk a semmiről, de semmi lényegre törő.

MEgtehetném hogy nem veszem fel, de örülök hogy hív, gondolom még bízok abban hogy hátha ... :/

A minap mikor felhívott kissé ittasan, beszélgettünk erről arról, majd hogy kikérné a véleményem. Hogy összejött egy 10 évvel idősebb nővel. Hát köpni-nyelni nem tudtam, próbáltam normálisan lereagálni, majd közöltem, hogy ez a te dolgod, neked kell tudnod, ... ez engem nem érdekel!!!

Aztán kuncogva, hogy ez nem igaz, csak kíváncsi volt a reakciómra!

Valóban érezek iránta, talán ezt ő is tudja/érzi, .. és most ezért genyóskodik??

Jah és azt is megkaptam, hogy jobban kellett volna küzdenem érte (kuncogva)! Mondom, nekem????!!!! Ki vagy te?? Én olyan emberért nem küzdök aki sz@rik a fejemre!


Szeretek vele beszélgetni (ugyan ez visszafelé is), de olykor nem könnyű. Már azon gondolkozok, hogy nem veszem fel neki a telefont (pedig már várom hogy hívjon :/ )

Aztán jön a számonkérés, hogy mért nem akarok vele beszélni.

Azt nem mondhatom, hogy még érzek irántad ...


2015. máj. 3. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát.. Szerintem nem érzel iránta szerelmet, hiszen ahogy mondod idegesít, és lehet az lenne a legjobb ha nem is beszélnétek. Megmondod neki, hogy te elég kellemetlenül érzed magad beszélgetésnél, és nem jönnek be ezek a játékok amit veled játszik. Lehet hogy egy kicsit ellenkezni fog, de te maradj higgadt, és beszélj vele normálisan. Azt ajánlanám hogy legyél többet a barátaiddal, illetve 1X -2X elmehetnél fiúk közelébe, esetleg randizhatnál. Nem hiszem hogy köztetek lehet majd valami még a jövőben, de ha lesz is sok sikert! ;) Azért én sokat gondolnék arra is hogyha nem különösebben foglalkoztatok egymással, csak úgy elvoltatok, akkor nem is nagyon érné meg újrakezdeni, mert megint ez lenne!
2015. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!