Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mert túl pattanásos az arcom. Normális?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt. Már többször mondta, hogy kezeljem, mert ez így nem lesz jó, nem szívesen mutat így az ismerősei előtt, meg neki sem tetszik. Kezeltem őket, de nem sok sikerrel. Mostanában kijött egy pár egész nagy piros gyulladt, elég hülyén néz ki. Tegnap mondta, hogy vége, mert nem akar ennyire pattanásos fiút és, hogy nem voltam hajlandó kezelni őket a kedvéért, amit megtettem, csak nem sok sikerrel. Azt mondta maradjunk barátok, de akkor is kezdjek valamit az arcommal... :( Miért ilyen kegyetlenek a nőstények?
2015. ápr. 15. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez normális
2015. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd ez egy pitsa...
2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
:DDDDDDDD
2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarok erzeketlen lenni, de a baratnod eleg felszines. Ha kicsot tobb esze lenne, tudna, hogy ez a kamaszkor velejaroja....nem erdemelt meg teged!
2015. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem hogy mikor összejöttetek akkor nem voltál pattanásos?
2015. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem normális, de ne bánkódj ilyen csaj miatt, nem veszítesz semmit, ha nincs veled... Ne barátkozz vele, hagyd a fenébe, meg se érdemli!

Az én barátom is nagyon pattanásos volt régen, sosem zavart, sosem érdekelt, és büszkén mutogattam őt bárkinek, mert nekem ő tetszett így is, és nem a pattanásosság döntött abban, szeretem-e őt, hanem az, hogy milyen ember. Ő is kezelte sokmindennel, kevés sikerrel, de az évek javítottak rajta, most már kijött a kamaszkorból egy ideje, és jóval tisztább az arca meg a háta, alig van pattanása, alig látszanak. De ha nem múltak volna el, akkor is ugyanúgy szeretném...

A te barátnőd kicsit se szeretett téged, csak azért kellettél neki, mert kell neki pasi, akit lehet mutogatni másoknak, dísznek...

2015. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Ribi! :]

Már biztos van másik kiszemeltje.

2015. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Minden csajnak csak a külső számít, és ha van valami kis hibád, már nem vagy elég jó nekik.
2015. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
Osztom az előttem szóló véleményét.
2015. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Legalább kiderült hogy a csajjal nem vesztettél sokat.

A tesóm annak idején elég súlyos helyzetben volt mert igen sok pattanás jelent meg serdülőkora végén hirtelen, a Roaccutan nevű gyógyszer több hónapos kúrája oldotta meg a dolgot és véglegesen. Ez elég drasztikus szer és sok mindent pontosan be kell tartani a szedésekor (főleg lányok esetében), de szinte biztosan megoldja a dolgot még a hegképződés előtt, szóval mielőbb konzultálnék a helyedben mondjuk egy nevesebb magán bőrgyógyásszal, aki a kezelést kontroll alatt fogja tartani végig. Ezt a problémát több okból is eredményesen érdemes kezelni, mindenféle félmegoldásos tökölődések erre nem igazán jók. Hangsúlyozom, ha súlyos a helyzet, többnyire ekkor alkalmazzák a Roaccutan-t (többféle kiszerelése van ha jól emlékszem így a súlyossághoz mérten lehet elég a kisebb mennyiségű hatóanyagot tartalmazó, de szerintem több hónapos szedésre kell felkészülni ekkor is)

2015. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!