Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is kint szokott hagyni a párotok a bolt előtt?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm ezt a hülye szokást. Eleinte a szüleim csinálták, hogy elmentünk valahová sétálni, upps, nincs otthon kenyér, apu meg anyu gyorsan beszalad, megveszi és jön. Közben meg vettek még kismillió mást, mi meg szobroztunk a húgommal kint az üzlet előtt, mint a szerencsétlenek, mindegy volt, hogy 10 éves voltam vagy 19.

A párom is megcsinálta már velem ezt nem egyszer, még meg nem mondtam neki, hogy ez igenis megalázó. Vagy bemegyünk mind a ketten, vagy bemegyek csak én, ő meg támaszthatja a falat odakint, csak hogy megtudja, milyen jó érzés. Azóta nem csinálja.


Csak engem idegesít ez rettenetesen, hogy leállítanak az üzlet elé, mint valami kutyát?


(Gyerekként sem szoktam nyafogni semmiért, most meg aztán pláne nem, felnőtt dolgozó nő vagyok, meg tudom venni, amire vágyom)


2015. máj. 3. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, én eleve nem fogalmaznék így, hogy "kinn hagy a bolt előtt". Vagy ők mondják így? Mert ez eltárgyiasítás.

Nekem nem volt ilyen élményem, mondjuk nem is vagyok az a típus, aki meghosszabbítaná a boltban tartózkodás idejét vagy mindenfélét össze akarna vásárolni. De kollégiumban volt néhány olyan lakótársam, akivel ha együtt mentünk vásárolni, soha nem végeztünk egy órán belül, mert bár én hamar megvoltam, ők rengeteget tököltek, megvegyék-e ezt vagy inkább azt, megnézik ezt, megnézik azt stb. Fene ment velük vásárolni azután. Persze van, akinek így jó, nekem nem. De azt ha akartam sem csinálhattam volna meg, hogy "kint hagyom" őket, akkor sem, ha csak nekem kell vásárolni. Felnőtt emberek, ha akarnak, bejönnek, ha nem, megvárnak kint. Gyereket is jobb megkérdezni, hogy be akar-e menni vagy nem, ha meg csak teher a szülő számára a boltban, akkor inkább nem kell vinni.

2015. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!