Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paranoia, vagy valós baj? Teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoia, vagy valós baj? Teendő?

Figyelt kérdés

Párommal mindössze 5hónapja járunk.

Igaz, olyan mintha együtt élnénk,mert minden este velem alszik és így minden nap találkozunk, a hétvégéket is együtt töltjük.

Ő alapvetően egy nagyon érzékeny és lelkis férfi (igaz már lassan 30éves én 23vagyok)

Mostanság számomra fura a hozzám való viszonyulása.

Nem tudom eldönteni, hogy van-e alapja, vagy csak én vagyok paranoiás.

Kicsit feszültebbnek érzem, velem is türelmetlenebb, úgy érzem bármit csinálok nem jó neki.

Ha megkérdezem mibaja az a válasz, hogy „Semmi, ne nyaggass már” ha nem kérdezem, az a baj…

Úgy érzem mostanság én jobban rajongok Ő érte… és olyan,mintha Ő eröltetett viselkedéssel lenne felém, mintha pl. csak azért szeretgetne mert „kell”

Ma reggel orálozni akartam neki, mivel szokta mondani, hogy jólesne neki egyszer reggel is. Erre menet közben lelankadt. Akkor ezért volt feszültség.

Beszélgettem vele, azt mondja ugyanúgy szeret ,mint az elején és imád velem lenni, szerinte ÉN látok rémeket, és elmondása szerint azért lankad le,mert benne van egy bizonyítási kényszer és rágörcsöl a szexre….

Gondoltam arra, hogy nem szeret..nem akar velem lenni…. nem kíván…. de Ő azt mondja nincs ilyen.

Én mégis azt érzem, hogy mostanság kevesebbet törődik velem … Vajon kinek van igaza??? És mi lenne a megoldás???

Ha kicsit távolságtartóbb vagyok, és várom hogy közeledjen felém, akkor azt hiszi duzzogok…


Gondoltam arra,hogy más nő van a dologban, de nincs semmi más erre utaló jel.

A telefonját nem dugdossa, a laptopját sem… a telefonját olykor megnézem…SEMMI!

Amikor elmondom neki, hogy foglalkozzon velem többet, akkor megbeszéljük újra okés, de eltelik pár hét és megint visszavesz…nem értem.

Pedig azt mondja szeret-imád…akkor???????



Nem értem...magamban keresem a hibát...semmi önbizalmam.

Igza naponta dícsér, bókol, csókolgat, mondja hogy szeret...de nekem fura... nem tudom megindokolni de érzem hogy valami nem okés....


Anyum mondja, hogy látszik hogy imád...de úgy érzem nem a régi... mit tegyek? el vagyok keseredve


2015. máj. 4. 10:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Rólam tudni kell, hogy nagyon féltékeny típus vagyok és bizalmatlan is. Pedig sosem adott okot ezekre...de sokszor OK NÉLKÜL gyanusítom....mert kitörök és nem bírok magammal és megvádolom olyanokkal ami sosem történt meg.


2hete volt egy nagy összeveszésünk, szintén igazat mondott, de nem hittem neki, én megvádoltam. Elkönyveltem magamban hogy tuti megcsalt. (De van alibije is ) és nem történt semmi még csak nő sem volt a dologban , ismét én voltam a rémlátó.


AZóta azon kattogok, hogy "de tuti mégis megcsalt" és ezzel nyaggatom.

Szinte bebeszélem magamnak, hogy van valakije...

Ha én dolgozom hétvégén, Ő pedig otthon van és nem keres azonnal pörög az agyam, hogy tuti van nála valaki és most csal meg.

Perzse utólag kiderül, hogy pl. szerel, takarít, mos stb.


Már többször is megkérdezte hogy miért vagyok bizalmatlan vele...azt mondja nem érdemli, mert szeret...

És ma ELŐSZÖR aztkérdezte hogy "KIRE vagyok féltékeny?"-nem tudtam megválaszolni.

Azt mondta imád, de Ő ettől szenved...



Nemsokára megyek pszichológushoz, ő segíthet???

2015. máj. 4. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sok belőled. Ne telepedj rá ennyire, nem kell állandóan lesni a kívánságát, mert akkor ő is úgy érzi, hogy mindenképpen viszonoznia kell, ehhez pedig nem biztos hogy mindig van hangulata. Nem feltűnően kell visszavenni a pátyolgatást, de hagyd egy kicsit nyugton és hidd el neki, hogy szeret.
2015. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazad van. Köszönöm.

Én is gondoltam arra, hogy nagyon ráakaszkodom.


De ha ez így van,akkor miért nem mondja magától?? :) Nem értem

2015. máj. 4. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani. Ebből is látszik, hogy szeret.
2015. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A féltékenységet pedig építsd le magadban, mert azzal tényleg el lehet vadítani a másikat. Arról nem is beszélve, hogy ez a bizalmatlanságodat tükrözi.
2015. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfinál az válthat ki hasonló viselkedést, ha egy csajról azt érzi, hogy jobban rá akar akaszkodni, mint amilyen szerepet szán neki. Pl. adott egy férfinál fiatalabb, csinos, de kicsit egyszerűbb csaj (iskolázottsága, műveltsége, gazdasági versenyképessége férfihez viszonyítottan alacsony, családja is szerényebb).


Jó vele együtt lenni, barátnőnek nyíltan felvállalható, szereti, de az esze azt diktálja, hogy feleségnek már ne őt válassza, mert ott már sokkal magasabb a léc.

2015. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolsó, ezzel vitatkoznék, mivel Ő maga szokta mondani, hogy én vagyok az a naó akivel a házasságot és a gyerekvállalást is eltudja képzelni.


Szóval nem hiszem hogy ránk igaz lenne, amit írsz :)

2015. máj. 4. 10:51
 8/9 A kérdező kommentje:

Van olyan,hogy mondd valamit,ami nekem banto es ha szova teszem,a vegere en leszek a hibas... Mindvan hofy,, latod,l ,,megint orjongesz,,


Mintha mindenert en lennek a hibas. 2naponta szexelunk...ez is erdekes

2015. máj. 4. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Valiban nehez velem...igaz hisztis es lobbanekony vagyok.

A mi kapcsolatunk sok balhet kibirt mar, es valamelyikonk mindig keresi a masikat.


Nemreg mondtam,hogy rendbem,szakitsunk. De ragaszkodik hozzam,es en is hozza. Tuti szeretjuk egymast,csak ezeket a mostani viselkedeseit nemtudom hova tenni

2015. máj. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!