Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagykitty kérdése:

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

A párommal lassan tíz éve vagyunk együtt. 19 éves korunkban találkoztunk egymással. Mindent szeretünk együtt csinálni. Sokat tervezünk közös programokat, utazgatunk minden felé, és keveset veszekszünk. Nemrég viszont felmerült benne, hogy gyereket szeretne. Én nem vagyok felkészülve rá, sőt nem is nagyon szeretnék. Attól félek, hogy egy idő után elhagy, mert nem vagyok hajlandó neki gyereket szülni. Eddig olyan jól megvoltunk ketten, és nem szeretném, hogy egy harmadik személy közénk álljon. Úgy vagyok vele, hogy nagyon ritka az ilyen párkapcsolat manapság, és szeretném, ha ez így is maradna.

Biztos vagyok benne, hogy egy gyerek boldogságot jelent egy ember életében, de nem mindenki egyformán erre vágyik. Nem vagyok az olyan válaszokra kíváncsi, hogy "de hát a gyerek a legcsodálatosabb az ember életében". Az én problémámra szeretnék tanácsot kérni.

Előre is köszönöm a rendes valaszokat!



2015. máj. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
közétek álljon egy harmadik?:) Mutasd ezt meg a párodnak, és akkor ő sem fog gyereket akarni.... tőled:)
2015. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Kedves 29 éves KittY. Tudasd a pároddal eme fantasztikus gondolatod, miszerint "Eddig olyan jól megvoltunk ketten, és nem szeretném, hogy egy harmadik személy közénk álljon."

Tökéletesen megfogja oldani a problémád, ha ezt így elmondod a pasinak aki 10 éve szeret, Veled képzeli el az életét, ellenben szeretne gyereket.

A következő partnerednek meg a kapcsolatotok elején mond el, hogy Te a gyerekre úgy gondolsz mint aki közétek áll, és nem akarsz (mellesleg azt az egyet becsülöm benned, hogy ha már így gondolkozol nem is akarsz szülni, mert aki úgy gondol a gyerekre hogy majd a kapcsolatukat szétzilálja és közibük áll.. fúú, a legjobb amit tehetsz egy gyerekkel hogy nem Te vagy az anyja!)

2015. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
K kérdező! Tudasd a pároddal amit leírtál, és szépen váljatok el! Mert Ebből nem lesz boldog, hosszú pár-család kapcsolat!
2015. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!