Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal haragszok a haveromra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DavidGlock kérdése:

Okkal haragszok a haveromra? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szoval nem regen egy buliba mentunk parbaratommal,de az este ugy alakult h az egyik legjobb baratom ramozdult arra a lanyra aki nagyon tetszik de tudta h mit erzek iranta,bar azt gondolom h en is hibas vagyok abbol a szempontbol h en meg egy masik lannyal kevertem,igy ott hagytam azt a lanyt aki tetszik en viszont ugy erzem jogosan haragudtam a haveromra de o az mondja minek hagytam ott
2015. máj. 4. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel minden csajt lestoppolhatnál a világon.
2015. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverodnak van igaza. Hiába mondod neki, hogy bejön a csaj ha máshoz mész oda.
2015. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hajjajjajj haverodnak van igaza... Nőn sose veszünk össze.
2015. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Minek kevertél másik csajjal, ha ez tetszett?

Semmi okod haragudni a haverodra.

2015. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk baráti körön belül is csajokért verseny volt, aki pedig ezen hisztizett azt lenéztük, éppen úgy, mint azt aki foci vagy kártya vereség után hőbörgött.


Egy sikeres sráctól nem lehet elvárni, hogy csak azért ne ismerkedjen egy neki tetsző csajjal, akinek be is jön, mert az a nőkkel ügyetlenebb haverjának is tetszik.

2015. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekben elég konzervatív vagyok, de még én is azt gondolom, hogy a haverodnak volt igaza: ha te mással kavartál, akkor miért is ne nyomulhatott volna a csajra, ha neki is bejön?
2015. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hat az utolos konmentelo elnezett valamit de szoval.en vagyok a hulye? xd azt gondoltam van az a hatar h nem.mozdulunk arra a csajra aki a haveromnak tetszik :/
2015. máj. 4. 14:23
 8/22 A kérdező kommentje:
de neki nem is jon be csak oda kerult vhogy xd
2015. máj. 4. 14:24
 9/22 anonim válasza:
Tuti bejön neki ha rámozdult!! És teljesen igaza van a haverodnak!
2015. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
egy kerdes akkor hogy reagalnatok ha az egyiklegjobb baratotok ramozdulna arra a lanyra/fiura aki nagyooon tetszik? :O
2015. máj. 4. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!