Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal haragszok a haveromra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DavidGlock kérdése:

Okkal haragszok a haveromra? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szoval nem regen egy buliba mentunk parbaratommal,de az este ugy alakult h az egyik legjobb baratom ramozdult arra a lanyra aki nagyon tetszik de tudta h mit erzek iranta,bar azt gondolom h en is hibas vagyok abbol a szempontbol h en meg egy masik lannyal kevertem,igy ott hagytam azt a lanyt aki tetszik en viszont ugy erzem jogosan haragudtam a haveromra de o az mondja minek hagytam ott
2015. máj. 4. 14:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi úgy tanultuk, hogy ha valaki A-t mond, de B-t cselekszik, akkor a szemlélők a B-t tartják igaznak, s nem azt, amit mond. Tehát a haverod abból indult ki, hogy te a másik lánnyal vagy, lehet, hogy azt hitte, hogy már túl vagy a másikon és megtaláltad ezt a másik lányt. Egyébként én is voltam már ilyen, tetszett egy csaj, semmit nem tettem érte, de azért utáltam a haveromat, amikor rámozdult.
2015. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szarul. De ő azért mozdult rá mert te egy másik lányra mozdultál rá. Szóval ha eleve ahhoz a csajhoz mész aki bejött neked akkor ő gondolom hagyta volna..
2015. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Nem tudna rámozdulni,mivel én ott legyeskednék a lány körül,nem mással kavarnék.!!!
2015. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik egy csaj, akkor nem egy másikra mozdulok rá.
2015. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
az a lany aki tetszik erzelmi alapon tetszik es teszek is erte de akivel kavartam az meg alulrol jovo erzelmekkel viszonyultam kisse piasan es egy bomba csajt elszalasztani vetek.lenne
2015. máj. 4. 14:45
 16/22 anonim ***** válasza:
15: Akár hogy próbálsz minket meggyőzni, és magadat, nem fog menni. Haverodnak van igaza és pont.
2015. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom te sem álltál sorba, mikor az észt osztogatták.. meg is érdemled ha a haverod elveszi tőled ;)
2015. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17-es kapdbe neki volt igaza b.azsz.atok meg xd
2015. máj. 4. 14:54
 19/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy rosszul esett ha haver jött össze olyan csajjal, akit kinéztem, másik havernak meg nyilván az, ha én jöttem össze azzal, akit ő kinézett.


Vesztes helyzetben nyilván mindenki érez irigységet, ami nem szép emberi tulajdonság, de ilyenkor mégis természetes.


Viszont ahogy már írtam, normális férfitársaság lenézi az olyan férfit, aki ezt nem tudja méltósággal viselni, és nem tud tovább lépni.


#5

2015. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy ha valaki igazán tetszik, azaz már érzelmekről is beszélünk, akkor deréktájon is csak az a lány fog meg igazán. Én ha szerelmes voltam, akkor nem tudott más lány érdekelni. A viselkedésed meg azért érthetetlen, mert úgy nyomultál rá egy másik lányra, hogy jelen volt az is, aki valóban tetszik. Ezek után mit reméltél a csaj részéről? Szerinted mennyire venné komolyan a közeledésed így?
2015. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!