Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megoldani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a távolság ne szedjen szét a két embert, de a gyors összeköltözés miatt se unjuk meg egymást. Nekem két évem van a suliból, neki pedig egy.
2015. máj. 4. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos én már 6 éve élek távkapcsolatban, vagyis 60km-re él tőlem a párom. Minden hétvégén találkozunk valamilyen formában, vagy én megyek, vagy ő jön. Pont az a jó, hogy iszonyúan hiányzunk egymásnak. Bár ettől függetlenül már nagyon várom, hogy minden nap mellette lehessek. De anyagilag nagyon nehéz a közös élet elkezdése.

Ha pedig együtt éltek nagyon fontos, hogy mindenkinek meglegyen, illetve megmaradjanak a kis saját dolgai, így nem unjátok meg egymást. (pl. a párom imád horgászni, de néha én is elmegyek vele). Én így gondolom, de majd az élet megmutatja :)

2015. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találkozzatok gyakran. hetente, kéthetente. Szerintem így működhet, a nagyon sok idő külön az nem jó viszont
2015. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ha köztünk is csak 60 km lenne.. :/
2015. máj. 4. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. :/
2015. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Koztunk 3000km van es tobb mint 3 eve vagyunk egyutt. Bizalommal turelemmel es kreativitassal.

Beszelgessetek monden este par orat skypeon, talalkozzatok a szunetekben vagy akar egy ket hetvegen. 60km nem sok, mi felevente talalkozunk.

18/L 20,5F

2015. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyenfuggo. De ha hetente nagyon max kethetente nem tudtok talalkozni, akkor az ugy nagyon nehezkes. Biztos van olyan szerelem es vannak olyan emberek akik birjak. De magambol kiindulva lehetetlenseg. En bele sem kezdenek. Nekem fontos az erintese az olelese a szex, az illata a tapintasa. Ezek nelkul nekem nem igazi kapcsolat.
2015. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a távolság köztetek?
2015. máj. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
170 km
2015. máj. 13. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem olyan vészes. Azt meg tudnátok oldani, hogy pár hétvégente találkozzatok?
2015. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!