Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet alapja közös jövőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet alapja közös jövőnek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek elmondtam, hogy szerintem több is lehetne barátságnál közöttünk.. Ő egy évre külföldre ment akkor, azért mondtam el, mivel előtte úgy éreztem, én sem vagyok közömbös. Úgy látszik tévedtem, mert azt mondta, legyünk barátok. Azóta azonban minden nap beszélünk, állítása szerint azon kevés ember közé tartozok, akikben a legjobban megbízik.Nyáron egy városban leszünk, mindig mondja, hogy majd milyen sokat tudunk akkor együtt lenni. Nagyon fontos nekem, nem akarom elveszíteni, de ez sem állapot így.
2015. máj. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha biztos alapra vágysz lehet a fundamentával jobban járnál mint ezzel a sráccal...
2015. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uniónkat új alapokra helyezzük. Mától a neve, I. Galaktikus Birodalom!A REND ÉS A BIZTONSÁG BIRODALMA!
2015. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen kis ártatlan lelkű ember vagy te még....
2015. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 19:27

ÉLJEEEN ÉLJEEEEN ÉLJEEEEN!!! Éljen a Rend a Nép és a Demokrácia!!!!

2015. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha többet jelentenél neki lelki szemetesládánál, akkor nem mondta volna, hogy barátok legyetek. Akár elmegy külföldre akár nem. VELED akart volna lenni, még akkor is ha 1 évig távkapcsolatban vagytok. Ha a helyedben lennék, nem pocsékolnám az időmet arra, hogy rá várjak.
2015. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!