Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal eleinte jó kapcsolatot ápoltam, eléggé bensőséges volt a viszonyunk. Ahogy lenni szokott, beleszerettem. Én tudtam róla a legtöbb dolgot. Megosztotta velem a dolgait, mert megbízott bennem. Aztán hirtelen megváltozott. Eléggé titokzatos lett, egyre kevesebbet beszéltünk. És mikor megkérdeztem, hogy mi a gondja azóta nem válaszol. És azt mondta, hogy nem akar ilyen kapcsolatot többet, senkivel.


Abban biztos vagyok, hogy nincs más pasi a háttérben. Akkor mi lehet a baja? Hogy tudhatnám meg mi a problémája?


2015. máj. 4. 20:08
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ok. Az volt a legrosszabb tetted, hogy elmontad az érzéseidet. De ha már így alakult, akkor mond meg neki a magadét. Hogy te tényleg szereted és, hogy nagyon bánt, hogy nem szól hozzád. Mond meg, hogy te nem akartad így megrémíteni, de nem tagadhatod le az érzéseidet. Ha nem szeretné, akkor mondja meg, mert így jobban fáj neked.

Ennél rosszabb már nem lehet a viszonyotok.

2015. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!