Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de?

Figyelt kérdés
Tegnap egy társaságban voltam egy 14 éves lánnyal (22 vagyok), ês annyira, de annyira vonzónak tartottam, pedig nem volt vele semmi, sőt inkább visszafogottnak mondanám a megjelenését. Egyfolytában azon gondolkodtam, hogy vajon szabad e vele beszélgetnem, hiszen van Barátnőm, akit nagyon szeretek. komoly a kapcsolatunk, és tényleg szeretem, de akkor ez a lány annyira megfogott, hogy azóta is bűntudatot van amiatt hogy rá gondolok. (Pedig végül nem mentem oda hozzá). Sőt az egyik rosszabb pillanatokban majdnem megmutattam a barátnőmnek Facebookon, hogy "nézd, ő tetszik most nekem"... Szerintetek miből származik a problémám? Vagy csak felejtsem el a dolgot, és a lányt?

2015. ápr. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Kapd el azt a 14évest és jool hágd meg 1x 2x és mond el majd a kedves barátnödnek!!! :D
2015. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a lányt.
2015. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt hívják úgy, hogy erős a kémia. ez a tesztoszteron :) egészségesen működsz, bűntudatod ne legyen. csak kerüld el a lányt jó alaposan. pár ilyen erős vonzalommal fogsz találkozni az életed során, és tapasztalatból mondom: ilyenkor 1 megoldás van, "menekülj" :) sokat fogsz kattogni rajta, rágni fogja az agyadat, de ne foglalkozz vele. ne menj közel hozzá, mert a biológia intézkedni fog, és elborul az agyad. szóval kerülős!!!
2015. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél jobban a kapcsolatod megtartani vagy azt a lányt megszerezni ?! Szerintem válaszd azt amelyik boldogabbá tenne .. ha nem érdekel már a barátnőd akkor hagyd el
2015. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Azt hiszem megpróbálok felejteni, és boldognak lenni a barátnőm mellett, hogy túllendüljek rajta. Csak nem érzem normálisnak, hogy van egy lány akihez fizikailag annyira vonzódok mint a barátnőmhöz.
2015. ápr. 25. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!