Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem egy csaj se komoly kapcsolatot? Miért hagynak ott mindig pár hét után?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, azzal nincs gáz, simán fel tudom szedni a csajokat, csak egyszerűen nem maradnak mellettem. Kb 2 hét - 1 hónap és vagy ők hagynak ott, vagy a gyávábbak kikényszerítik, hogy én hagyjam ott őket (ismerem már ezt a játékot). Az ürügy mindig más, szóval igazából gőzöm sincs, miért.

Hülye sem vagyok, a fontos tárgyakból mindből 5-ös vagyok, sok mindenről el lehet velem dumálni.

Csórók se vagyunk, iPhone 6-m van, meg nem kínai cuccokban járok, a külsőmre nagyon odafigyelek, szóval 100%, hogy nem ezzel van a gáz.

Szóval szerintem egyáltalán nem vagyok rossz srác (pláne, ha körbenézek, hogy milyen a többi xD). És ez már kezd zavarni, minden haveromnak volt már komoly kapcsolata, csak nekem nem. Meg a lúzereknek, de nem érzem magam velük egy szinten, viszont valami oka mégis kell, hogy legyen! És ez már kezd nekem ciki lenni, meg hát tényleg jó lenne hozzú távra már egy barátnő, nem mindig ugyanazt a játékot lejátszani :/

Szerintetek mi az a dolog, ami a fentieken kívül okozhatja ezt? Bármilyen ötletnek örülök, a kritikán sem sértődök meg, mert tényleg szeretnék változtatni, csak nem tudom, hogy min!

17/F


2015. febr. 21. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted nézel ki jól.
2015. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Éppen azért, amit leírtál. Milyen jogon helyezed magad más emberek fölé, mert apu vett neked egy iphont? Próbálj változtatni, legyél az a tipikus jófej srác, vagy maradj ilyen, használd ki azt a 2 hónapot és válts.
2015. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igaz, raktam már ki képet ide magamról, és ott is azt mondták, hogy a külsőmmel nincs gáz... szóval 100%, hogy nem az az ok.
2015. febr. 21. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ügyesen fel tudod szedni a csajokat. Csak hát barátom , nem elég fel szedni egy lányt. Azt bizony meg is kell tartani.
2015. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem elèg beképzeltnek tűnsz
2015. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha csak nincs baj a külsőddel. Attól még ha képbe kerül egy nálad jóképűbb srác, le leszel cserélve.
2015. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
küldesz képet priviben?
2015. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jött le, hogy nagy hangsúlyt adsz az anyagi dolgoknak, mintha ruha és teló alapján kéne téged választani, az lenne a minden.

"pláne, ha körbenézek, hogy milyen a többi xD" Nem tudom milyen a környezeted, de nem vagy inkább magadra naggyal jobban a kelleténél?

Egy olyan lányt aki magadért komoly kapcsolatot szeretne valószínűleg hidegen hagy a pénzed ebben a korban. Aki meg azért "szeret", az rég rossz. Volt már "csóró" barátnőd is vagy olyan akit ezt nem érdekelt? A "plázacicáknak" szokott az Iphone, pénz olyan menő lenni, de nekik egy komolyan kapcsolat nem menő... Nem mondom, hogy nincs köztük aki azt szeretne...

Én így látom, de hogy jobbat mondjak az exeidről is tudnom kéne valamit. 16/L

2015. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az, hogy te egy páwa görcs vagy:DDD örülj neki, h kevés időre vannak nőid, kölyök vagy még, majd eljön az ideje a hosszú kapcsolatoknak is, most meg csajozz, jobb az, hidd el... 19 vagyok, több mint 1 éve van komoly kapcsolatom...hiányzik a csajozás xddd
2015. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!