Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nővel való együttélés csak megnehezíti az életet ahelyett, hogy megkönnyítené?

Figyelt kérdés
Ti is ezt tapasztaljátok, hogy az egyedüllét adta nyugodt életnek lőttek azáltal, hogy összeköltöztetek egy nővel? Mi értelme az egész összeköltözősdinek?
2015. máj. 5. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
AZért nehezíti meg, mert nem a megfelelő nővel költöztél össze. Ennyi.
2015. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz alkalmazkodni egy másik emberhez mindegy, hogy férfi vagy nő illető. Még az sem kell, hogy a párunk legyen, egy sima lakótárs is ki tudja készíteni az embert.
2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megfelelő embert választod, akkor nem nehezíti meg az életet. Egyébként ez a nők oldaláról is mondható lenne...

alkalmazkodni muszáj valamennyire és kompromisszumot kötni, csak az önző és figyelmetlen embereknek ez óriási nehézség.

2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Barátomtól kérdeztem, sokat beszélgettünk őszintén és tudom, hogy a rendmániám kikészíti, de sok pozitívummal járok (most ezt nem részletezem). Szóval én örülök, hogy alapvetően nincs velem gond.
2015. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-ik.


Szerinted lehet úgy rendszeres szexuális életet élni, hogy nem spájzolsz otthon egy puncit, és mellette dolgozol 40 óra kimerítő melót? Van kedve olyankor az embernek kimenni minden este egyéjszakás kalandokat keresgélni?

2015. máj. 5. 14:02
 6/14 icu75 ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen nemű illetővel költözöl össze "megnehezíti" az életed,mégpedig azért mert neked ilyen a hozzáállásod. Tudod ha egyedül élsz nem kell senkihez alkalmazkodnod,de ha megosztod az életed valakivel akkor már az ő igényeire is figyelned kell. De mégis az együtt élés szép dolog mert ha szeretsz valakit akkor a gondokon-nehézségeken könnyű túljutni és a jó dolgok pedig megosztva a kedveseddel még jobbá válnak. Amíg ezt nem érzed,csak a " nehézséget" addig nyugodtan lakj egyedül. Nem kötelező párkapcsolatban élni,se háziállatot tartani.
2015. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem a megfelelő nővel költöztem össze azt mondjátok? Ez akár azt jelenti, hogy van olyan nő aki nyugodt, nem stresszel folyamatosan, nem hisztizik és tud uralkodni magán?
2015. máj. 5. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:

#6:

De k..rva jó lenne, ha heti 40 órát kellene csak dolgozni! Irigyellek!

Ki beszélt egy éjszakásról? 3-4 szexbarátnő, szerető, lehetőleg férjes asszony. Valamelyik ráér átugrani, ha szükség van rá :-P Bevált recept ;-)

2015. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja bocs, azt hittem fiatalabb korosztályra érted. :)
2015. máj. 5. 14:17
 10/14 anonim ***** válasza:

#10:

Nem korfüggő :-D ... Bár igaz, hogy én 40 felett vagyok :-D

2015. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!