Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éves párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves párkapcsolat után eljegyzés?

Figyelt kérdés

Együtt élés nélkül túl korai lenne az eljegyzés 1 év után ? 19/l és 23/F

Tapasztalatok vélemények?



2015. ápr. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok boldogságot kívánok!


Mi 23 voltunk. 84-85 szilvesztere. Eljegyzés március 15. Esküvő '85 szept. 28.

Ennek 30. éve!

-tolerancia

-kompromisszum készség

-kommunikáció

Az összes többi ebből ered!

2015. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az adott kapcsolattól függ, a komolyságától, az érzelmektől, a tervektől. Pl. ha nem egymással tervezitek a jövőt, vagy egyáltalán nincsenek terveitek, akkor felesleges, vagy a másik fél ámítása csak az eljegyzés, ha mondjuk az egyik fél szeretné, a másik meg nem.

Szerintem nem feltétele az együtt élés. Nekem azt jelenti, hogy fontosak vagyunk egymásnak, tervezünk egymással. Ami bele tartozik, hogy majd együtt akarunk élni. De együtt élés nélkül is simán lehet eljegyzés. Ez még nem házasság :)

2015. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be és válás is lett a dologból, de attól még működhet :-)
2015. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy év oké, csak túl fiatalok vagytok. Én nem kötelezném magam el ilyen fiatalon...
2015. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá! Sok boldogságot.
2015. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!