Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a gerinctelenekből!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a gerinctelenekből!?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy a barátnőmet állandóan leszólítják és írosgatnak rá fb.-n... totál elegem van a sok nyomoronc kis semmirekellő emberekből, de ha velem vagy egy leszólítást nem kap, csak egyszer szeretném ha valaki akkor szólna be amikor én is ott vagyok... ti mit tennétek az illetővel? Nem vagyok agresszív, de azért álljon meg a menet... védem őt és szeretem és ez kihozná belőlem... egyébként 2 éve vagyunk együtt, de ez már mindennek a teteje!

2015. máj. 5. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért gerinctelenek? Max a bnőd az, ha elmegy velük és nem szakít veled előtte. Én nem csinálnék belőle problémát.
2015. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél hangyát
2015. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én leszarom, úgyse csalna meg a barátnőm, az egyik legkorrektebb ember akit ismerek.
2015. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy jönnek ide a gerinctelenek? Egy csiga szólitja le a nődet és erre vagy féltékeny ember ez gáz
2015. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység még nem ok arra, hogy kivetkőzz emberi mivoltodból.
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem kellene ribis képeket posztolni,meg kacérkodni élőben,ennyi.
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!